Ezoterická prodejna a věštírna

 

Naše společnost patří k největším tuzemským poskytovatelům komplexních ezoterických služeb.

Kromě online Věštírny Harmonie můžete také využívat nabídky z naší kamenné prodejny a ESHOPU – Obchod Harmonie, kde naleznete více než 4000 druhů zboží – bylin, koření, čajů, olejů, přírodní kosmetiky, svíček, vykuřovadel, ezoterické literatury, energetických šperků, drahých kamenů a výrobků z nich, magických předmětů a dekorací.

Součástí kamenné prodejny je také KAVÁRNA A ČAJOVNA, kde naleznete více než 200 druhů výběrových káv, čajů, sušeného ovoce a hlavně denně čerstvé a lahodné domácí zákusky a limonády. Přijďte si odpočinout a vychutnat lahodnou kávu a vždy čerstvé dezerty !

Kromě kamenné prodejny a ESHOPU můžete navštívit také naší privátní kamennou Věštírnu, která je součástí Obchodu Harmonie.

V privátní kamenné Věštírně se Vám naši věštci budou ve velmi příjemném prostředí věnovat, tak dlouho jak bude potřeba. Naše nejlepší věštce, kteří jsou dostupní pro privátní konzultace v kamenné Věštírně vidíte v dolní části stránky.

Je možnost objednat se na osobní či telefonické konzultace z oblasti výkladu karet, energetického léčení, Bachovy květové terapie, SRT, magie, rituálů, odstraňování kleteb a černé magie, odblokování negativních energií, očistu prostorů aj.

OBJEDNÁVKY : +420 792 520 064

NEBO EMAILEM : [email protected]