Dobít účet
Změnit nastavení mého účtu

Přihlášení

Registrovat se

Registrace nového zákazníka

Co dělat ?

V případě, že jste již úspěšně zaregistrováni do systému, stačí se pouze přihlásit do svého účtu. Pokud nyní čtete tyto řádky poprvé a máte zájem o registraci přečtěte si prosím níže podrobný návod s nadpisem Jak se u nás registrovat

Jak se přihlásit ?

V úvodu stránky vidíte formulář s nadpisem Přihlášení. Do volného pole Váš e-mail napište svou e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci do systému levného volání. Do volného pole Heslo nyní zadejte své heslo, které jste taktéž zvolili v úvodní registraci. Kliknutím na tlačítko Přihlásit se dokončíte přihlášení do svého účtu.

Jak se u nás registrovat ?

Na této stránce jistě vidíte formulář s nadpisem Registrace nového klienta. Nyní do tohoto formuláře napište své telefonní číslo a nezapomeňte uvést i mezinárodní předvolbu (+ 420 / +421), dále také svou e-mailovou adresu, následně zadejte své heslo a pro potvrzení ještě jednou. Upozornění – heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků. Následným kliknutím na tlačítko Registrovat se dokončíte první polovinu Vaší registrace a následně Vám bude zobrazen veškerý další postup.

Nonstop klientské centrum

Pro nejvyšší komfort poskytovaných služeb je pro Vás k dispozici 24 hodin denně naše klientské centrum. V případě jakéhokoliv problému či dotazu se neváhejte obrátit na tel. +420 792 520 064 (běžný tarif), naši zkušení koordinátoři Vám vždy se vším poradí a pomohou vyřešit jakýkoliv technický problém.