Můj účet

Přihlášení

Registrovat se

Registrace nového zákazníka

Jak vše funguje?

Po rychlé a velmi jednoduché registraci si následně zvolíte balíček minut, který si přejete dobít na svůj účet. Po úspěšném provedení platby, Vám budou zakoupené minuty připsány na Váš účet můžete okamžitě telefonovat kartářce. Žádné vyťukávání hesla, žádná další nutnost internetového připojení. Stačí běžný telefon.

Proč se registrovat do systému levného volání?

  • VAŠE VÝDAJE MÁTE VŽDY POD KONTROLOU –  sami si volíte velikost dobíjeného balíčku minut a je pouze na Vás jak rychle jej provoláte.
  • DETAILNÍ PŘEHLED A VYÚČTOVÁNÍ – po přihlášení do svého účtu vidíte veškeré dobití a také přesný počet již provolaných minut
  • LEVNĚJŠÍ ZPŮSOB - volání s registrací je o více než třetinu levnější
  • JEDNODUCHÁ REGISTRACE - celá registrace zabere jen pár minut a stačí Vám k ní jen běžný telefon a email. Výhodou je i volání ze zahraničí.
  • GARANCE – vše je velmi diskrétní a naše společnost Vám garantuje nejvyšší možné zabezpečení proti zneužití a krádeži dat, proto nemusíte mít strach z online transakcí.
  • RYCHLÝ ZPŮSOB – nemusíte již nikdy na nic čekat, nikam cestovat a zdlouhavě se objednávat. Nejkvalitnější výklad karet a cenné rady od Vaší oblíbené kartářky máte vždy "po ruce".

Co dělat ?

V případě, že jste již úspěšně zaregistrováni do systému, stačí se pouze přihlásit do svého účtu. Pokud nyní čtete tyto řádky poprvé a máte zájem o registraci přečtěte si prosím níže podrobný návod s nadpisem Jak se u nás registrovat

Jak se přihlásit ?

V úvodu stránky vidíte formulář s nadpisem Přihlášení. Do volného pole Váš e-mail napište svou e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci do systému levného volání. Do volného pole Heslo nyní zadejte své heslo, které jste taktéž zvolili v úvodní registraci. Kliknutím na tlačítko Přihlásit se dokončíte přihlášení do svého účtu.

Jak se u nás registrovat ?

Na této stránce jistě vidíte formulář s nadpisem Registrace nového klienta. Nyní do tohoto formuláře napište své telefonní číslo a nezapomeňte uvést i mezinárodní předvolbu (+ 420 / +421), dále také svou e-mailovou adresu, následně zadejte své heslo a pro potvrzení ještě jednou. Upozornění – heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků. Následným kliknutím na tlačítko Registrovat se dokončíte první polovinu Vaší registrace a následně Vám bude zobrazen veškerý další postup.

Nonstop klientské centrum

Pro nejvyšší komfort poskytovaných služeb je pro Vás k dispozici 24 hodin denně naše klientské centrum. V případě jakéhokoliv problému či dotazu se neváhejte obrátit na tel. +420 792 520 064 (běžný tarif), naši zkušení koordinátoři Vám vždy se vším poradí a pomohou vyřešit jakýkoliv technický problém.