Volejte

906 500 505

cena 50 kč/ minutu, max. délka hovoru 24 minut

226 218 856

226 218 856

Home CZ2021-06-23T14:40:07+02:00
Loading...
Loading...

KARTÁŘKY PŘIPRAVENÉ POMOCI

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme největší  a nejkvaltinější tuzemská online Věštírna. Na trhu jsme již 5 let a máme několik tisíc spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vrací. Neustále inovujeme a učíme se novým věcem, tak abychom Vám poskytli co nejlepší službu.Všechny naše kartářky a poradkyně, které v naší věštírně najdete jsou specialistky ve svém oboru s mnohaletou praxí. Své schopnosti a dovednosti v tomto oboru neustále rozvíjí a aktivně studují aby Vám poskytovaly vždy nejkvalitnější službu, výklad karet, magie a duchovní svět celkově je totiž studiem na celý život. Pro zkvalitnění péče o naše zákazníky je v provozu 24 hodin denně také klientské centrum, na které se mohou klienti obracet s jakýmkoliv technickým dotazem. Vytvořili jsme pro Vás také systém levného volání, kdy po registraci svého telefonního čísla můžete volat již od 25 Kč/min. Mimo jiné jsme pro Vás také otevřeli kamennou prodejnu a čarodějnický ESHOP plný bylin, přírodní kosmetiky, krásných energetických šperků, rituálních předmětů, olejů, esencí a mnoho dalšího.

ČLÁNKY

Druidové

Druidové byli keltští duchovní a ve společnosti měli výsadní postavení. Směli kupříkladu vstupovat na posvátná místa, na slavnostech měl druid vždy první slovo, které pronesl ještě dříve než samotný král. Z textů římských spisovatelů víme, že dokázali dav běsnících válečníků jediným slovem zcela uklidnit nebo naopak přivést k zuřivosti. Přes veškerou snahu Římanů a křesťanských věrozvěstů vykreslit keltské druidy v co nejhorším světle, dnes víme, že keltští druidi [...]

Runy

Runy jsou znaky, podle jedné z hypotéz jsou runy odvozeny pravděpodobně z etruského a řeckého písma. Tyto znakové sady se používaly v germánských jazycích, především ve Skandinávii a na britských ostrovech, a to v pozdním období rané doby dějinné a v raném středověku. První runové nápisy jsou odhadem asi z roku 150 našeho letopočtu. Původ runových zápisů je stále nejistý. Mnoho znaků je na pohled blízce podobný znakům latinky. Některé další [...]

Voodoo

Když se zeptáte stovky knězů voodoo na to, co vlastně voodoo je, vyslechnete si sto různých odpovědí. Kmen slova „vodun“, z kterého pochází hatiské slovo „voodoo," náleží africkému jazyku Fon. Mluví se jím i v současnosti ve státu Benin. Vodun v překladu znamená „božstvo" nebo také „modla.“ HISTORIE VOODOO Historie Voodoo se datuje okolo roku 1967, kdy začali Španělé do svých kolonií dovážet černošské otroky z Afriky. Kruté zacházení s otroky vedlo k častým [...]

KARTA DNE

VÝZNAM: iluze

ASTROLOGIE: Ryby

VŠEOBECNĚ: klam, iluze, faleš, zkoušky, karma, zklamání

Karta Měsíc představuje vaše sny a fantazie, které nemají reálné základy. Když se podíváme v noci za úplňku na Měsíc, jak krásně svítí na temné obloze, je to klam a mam, protože jde o pouhý odraz Slunce, a ne opravdovou zář Měsíc je temná planeta. Nikdy nás neohřeje a nebude svítit na cestu jako Slunce. To platí i ve vašem životě, vždy si musíte uvědomit pravou skutečnost. Nepodléhejte vábení pěkných věcí, ať vás nečeká hořké rozčarování. Jednejte střízlivě a vezměte rozum do hrsti. To, co máte nebo prožíváte, je skutečné a pravé — nic víc, nic míň.

Partnerství

Ve vztahu podléháte klamu a iluzi. Stavíte si vzdušné zámky. Měsíc je mistrem v mámení, proto stůjte pevně oběma nohama na zemi a nedejte se svést k nerozumným činům. To, co máte a prožíváte, je skutečné.

Povolání

Zde platí „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Vaše dojmy a sny se nezakládají na realitě. Falešné představy vám přinesou pouze zklamání. Věřte jedině tomu, co skutečně máte. Nepůjčujte peníze a nezadlužujte se.

Denní karta

Dnes můžete podlehnout iluzi. Dobře svoje činy zvažte, jinak budete zklamáni. Pozor na intriky a faleš. Dívejte se na svět reálně a držte se při zemi. Ne vše, co se třpytí, je zlato.

Roční karta

Během roku Měsíce podporujte své opravdové „já“, ne iluzorní vize, které vám mohou přivodit zlé sny. Veškeré své konání si přesně a pečlivě rozmyslete a konkrétně si určete, oč vám jde a čeho chcete dosáhnout. Uvědomte si reálný základ, na kterém můžete stavět. Jedině ten je opravdový a na něj se můžete spolehnout.

Přejít nahoru