Volejte

906 500 505

cena 50 kč/ minutu, max. délka hovoru 24 minut

226 218 856

226 218 856

Home CZ2021-06-23T14:40:07+02:00
Loading...
Loading...

KARTÁŘKY PŘIPRAVENÉ POMOCI

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme největší  a nejkvaltinější tuzemská online Věštírna. Na trhu jsme již 5 let a máme několik tisíc spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vrací. Neustále inovujeme a učíme se novým věcem, tak abychom Vám poskytli co nejlepší službu.Všechny naše kartářky a poradkyně, které v naší věštírně najdete jsou specialistky ve svém oboru s mnohaletou praxí. Své schopnosti a dovednosti v tomto oboru neustále rozvíjí a aktivně studují aby Vám poskytovaly vždy nejkvalitnější službu, výklad karet, magie a duchovní svět celkově je totiž studiem na celý život. Pro zkvalitnění péče o naše zákazníky je v provozu 24 hodin denně také klientské centrum, na které se mohou klienti obracet s jakýmkoliv technickým dotazem. Vytvořili jsme pro Vás také systém levného volání, kdy po registraci svého telefonního čísla můžete volat již od 25 Kč/min. Mimo jiné jsme pro Vás také otevřeli kamennou prodejnu a čarodějnický ESHOP plný bylin, přírodní kosmetiky, krásných energetických šperků, rituálních předmětů, olejů, esencí a mnoho dalšího.

ČLÁNKY

Strážní andělé

Představa, že lidé mají strážné anděly, nebo své duchovní průvodce, jež je ochraňují, je stará jako lidstvo samo. V dávné Mezopotámii, kolébce civilizace Středního východu, byly tyto bytosti pokládány za osobní božstva, známá jako „massar sulmi“. Tuto tradici přijaly i pozdější civilizace na tomto území, například Babyloňané a Chaldejci, kteří zase naopak ovlivnili judaismus a jeho prostřednictvím křesťanství a islám. Představa osobních strážných duchů se dá vystopovat [...]

Krystaly

To, že kameny vyzařují různé energie a vibrace, věděli už naši předkové ve starověku. Nosili je na náhrdelnících, dávali si je do prstenů nebo je prostě nosili jen jako amulety po kapsách. Panovníci je dokonce dávali i do svých korunovačních klenotů. Jejich moc a magie se skrývá nejen ve vibracích, ale i ve víře člověka. Mohou na nás působit pozitivně nejen z psychické, ale i z fyziologické stránky. Péče o krystaly Aby však neztratily svou [...]

Egyptská magie

Magie ve starém Egyptě vycházela z víry v tajemné síly, které člověk nemůže ovlivnit. K magii se uchylovali jak kněží, tak i běžní lidé. Egypťané věřili, že existence lidské bytosti je úzce spjatá s jejím jménem. Pokud přečetli jméno zesnulé osoby, došlo k jejímu vzkříšení. Lidé pak mohli tuto osobu ovlivňovat nebo se dovolávat její pomoci. Při zobrazování lidí nebo předmětů bylo důležité vložit do [...]

KARTA DNE

VÝZNAM: vítězství

ASTROLOGIE: Rak

VŠEOBECNĚ: triumf, úspěch, vítězství, rychlá změna, cestování, stěhování

Ukočírovat Vůz není jednoduché, ale vy umíte dobře odhadnout, kdy použít cukr, anebo bič — na kterou stranu se přiklonit. Máte před sebou jasný cíl, ke kterému se blížíte jako vítěz. Vyhráváte ve sporech. Provádíte rychlé změny, cestujete, přijímáte nové začátky. Děláte několik věcí současně, ale to vás těší.

Partnerství

Vše se dává do pohybu. Čekají vás příznivé změny, nové začátky a šťastný vývoj ve vašem vztahu, pozvání na společnou dovolenou nebo stěhování. Neradi zůstáváte na okraji a dovedete se prosadit.

Povolání

V tomto případě je důležitý cíl, ke kterému s úspěchem směřujete. Jděte si vytrvale za svým. Je to pravá cesta k vítězství a zisku. Hvězdy Vozu jsou vám nakloněny. Možná vás čeká povýšení.

Denní karta

Dnes se vše dává do pohybu, nastanou příznivé změny nebo poznáte něco nového. Pocítíte úspěch. Cestujete. Motivujete druhé, překypujete nápady a s elánem uskutečňujete své plány. Roční karta V tomto roce se po období klidu projeví částečné změny. Mohou být spojené se stěhováním či cestováním, možná vás čeká profesionální růst nebo povýšení. Je to pro vás období aktivity a činnosti. Vy sami řídíte své šťastné hvězdy, proto mějte stále na paměti svůj cíl, ať zbytečně nebloudíte a neplýtváte energií.

Přejít nahoru