VÝZNAM: vítězství

ASTROLOGIE: Rak

VŠEOBECNĚ: triumf, úspěch, vítězství, rychlá změna, cestování, stěhování

Ukočírovat Vůz není jednoduché, ale vy umíte dobře odhadnout, kdy použít cukr, anebo bič — na kterou stranu se přiklonit. Máte před sebou jasný cíl, ke kterému se blížíte jako vítěz. Vyhráváte ve sporech. Provádíte rychlé změny, cestujete, přijímáte nové začátky. Děláte několik věcí současně, ale to vás těší.

Partnerství

Vše se dává do pohybu. Čekají vás příznivé změny, nové začátky a šťastný vývoj ve vašem vztahu, pozvání na společnou dovolenou nebo stěhování. Neradi zůstáváte na okraji a dovedete se prosadit.

Povolání

V tomto případě je důležitý cíl, ke kterému s úspěchem směřujete. Jděte si vytrvale za svým. Je to pravá cesta k vítězství a zisku. Hvězdy Vozu jsou vám nakloněny. Možná vás čeká povýšení.

Denní karta

Dnes se vše dává do pohybu, nastanou příznivé změny nebo poznáte něco nového. Pocítíte úspěch. Cestujete. Motivujete druhé, překypujete nápady a s elánem uskutečňujete své plány. Roční karta V tomto roce se po období klidu projeví částečné změny. Mohou být spojené se stěhováním či cestováním, možná vás čeká profesionální růst nebo povýšení. Je to pro vás období aktivity a činnosti. Vy sami řídíte své šťastné hvězdy, proto mějte stále na paměti svůj cíl, ať zbytečně nebloudíte a neplýtváte energií.