Vodnář

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Vodnáři, udělejte si doma pořádek. Co už nepotřebujete a vypadá zachovale, zkuste prodat na bazarech nebo přes internet. Nemusí to být jen oblečení, ale také upomínkové předměty nebo knihy. V práci je s vámi nadřízený opravdu spokojený a hodlá vám to dát patřičně najevo. Nechte se překvapit, zda vás povýší nebo alespoň zvedne plat. i V lásce se vám bude dařit, užívejte si tento krásný měsíc.

Láska a přátelství

Zatím jste nehledali vážný vztah, ale to se nyní mění. Zaujal vás protějšek, kterému rovněž nejste lhostejní. Jeden z vás musíte udělat první krok. Tak proč ne třeba vy. Nemusíte se bát odmítnutí.

Peníze a práce

Začne vás bavit obchodování. Začnete prodávat věci, které již nepotřebujete a získáte slušnou sumu peněz. To vás přivede na myšlenku zařídit si obchůdek, alespoň internetový. To je dobrý začátek.

Rodina a vztahy

Zjistíte, že máte spoustu starých i nových zájmů a vrhnete se do nich. Začnete sportovat a také si zařídíte průkazku do knihovny. Najednou vás bude bavit rozšiřovat si obzory a studovat další obory.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na virózy a nachlazení. Nepijte studené nápoje, i když bude horko. Nezdržujte se v místnostech, kde někdo kašle či má rýmu. Více se otužujte a jezte zdravě. Sportujte a choďte do sauny.