Vodnář

Horoskop na měsíc Leden

V lásce se vám, milí Vodnáři, bude vážně dařit. Váš idol se nakonec přece jen dostane do vašeho života, a vy budete velmi spokojeni. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí pracovat, aby fungoval. Rovněž si stanovte své hranice, to je také velmi důležité. V práci budete ale pociťovat únavu, kterou budete jen těžko překonávat. Pokud to alespoň trochu půjde, vezměte si dovolenou a odpočívejte.

Láska a přátelství

Velmi stojíte o stabilní a vážný vztah. Dokonce už máte vyhlédnutý protějšek, se kterým byste rádi zakotvili. Nebojte se a napište mu třeba přání k Novému roku. Ocení to a rád vás pozve na večeři.

Peníze a práce

Umíte nakupovat a nechcete pořizovat zbytečnosti, proto se vás peníze drží. Dejte si ale pozor na jednání s bankami nebo jinými institucemi, tam by to nemuselo jít tak hladce. Raději s tím počkejte.

Rodina a vztahy

Jste velmi tolerantní, přesto se stane něco, co už nedokážete odpustit. Zvažte své možnosti a podle toho jednejte. Zaměřte se také na sebe a své zájmy, určitě jich máte spoustu. Začněte cestovat.

Zdraví a kondice

Můžete se dočkat zhoršených funkcí žláz. Pokud se potíže projeví, navštivte svého lékaře, který vám doporučí vhodnou léčbu a možná vás pošle na vyšetření ke specialistům. Hlavně problém řešte včas.