Vodnář

Horoskop na měsíc Září

V zaměstnání se bude výborně dařit. Jste pečliví a šikovní, umíte řešit problémy a s každým dalším úkolem si hravě poradíte. Nadřízený si toho samozřejmě všimne a navrhne vaše povýšení nebo alespoň finanční odměny. Nebudou malé, vy ale ucítíte příležitost nakoupit něco dražšího. Nakonec toho budete litovat. V milostné oblasti vás čeká velká láska, na kterou se vyplatilo si nějakou dobu počkat.

Láska a přátelství

Vaše láska bude vzájemná, najednou však dojde k nečekané změně. Vy budete mít pocit, že už vás protějšek nechce a nedodržuje sliby, ale opak bude pravdou. Všechno si vysvětlíte a bude zase dobře.

Peníze a práce

Financí máte dost, proto si dopřejete luxusnější věci. Nejste lakomí, proto vám dělá radost obdarovat i jiné lidi. Jenže najednou zjistíte, že peněz dost ubylo a budete muset začít trochu více šetřit.

Rodina a vztahy

Vaši blízcí budou řešit nepříjemné problémy a obrátí se na vás s prosbou o radu nebo pomoc. Jste klidní a všechno řešíte s nadhledem, takže jim budete velmi platní. Oni také vaše cenné rady ocení.

Zdraví a kondice

Máte tak trochu tendence k zánětům. Když vyléčíte jeden, objeví se někde jinde další. Může to být proto, že máte problém v duchovnější rovině a nechcete pochopit, co vám tělo napovídá. Meditujte.