Vodnář

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Milí Vodnáři, zamyslete se nad svým vztahovačným chováním. To, že vám někdo něco malého vytkne, neznamená, že je to konec světa. Rozumně si o tom promluvte a třeba zjistíte, že výtka nebyla určena přímo vám. V práci si také berete všechno osobně a nemůžete nalézt kompromis. Váš nadřízený i kolegové toho mají dost a vyříkají si s vámi různá nedorozumění, což vám určitě pomůže k lepšímu pochopení.

Láska a přátelství

Nedaří se vám nyní komunikovat uvolněně s opačným pohlavím. Možná by to chtělo více porozumění a neprosazovat pouze svoje myšlenky a nápady za každou cenu. Uvidíte, že se potom vaše vztahy zlepší.

Peníze a práce

Chcete investovat, ale přitom nemáte nic promyšleno a ani nemáte potřebné znalosti. To do toho raději nechoďte, velmi byste prodělali. Nejprve si přečtěte knihy o finanční gramotnosti a obchodování.

Rodina a vztahy

Už dlouho se táhne váš spor s rodinným příslušníkem. Chcete ho konečně vyřešit, ale na to musí být dva. Jste ochotni i ke kompromisu, ale druhá strana na něj nepřistoupí. Nemá smysl se tedy stresovat.

Zdraví a kondice

Možná jste náchylnější k různým zánětům. Pokud je to častý jev, přemýšlejte, co ve svém životě děláte špatně. Tělo se vás totiž snaží na něco upozornit, ale zdá se, že vy ho vůbec neposloucháte.