Vodnář

Horoskop na měsíc Březen

Milí Vodnáři, jste velmi ambiciózní, ale bohužel se ženete za něčím, co se nedá zrealizovat. Máte spoustu pracovních plánů a nápadů, ale váš nadřízený z toho nadšený vůbec není a dá vám to znát. Cítíte se ukřivdění a jdete hlavou proti zdi. Své ambice budete muset brzdit a více přemýšlet o tom, co je dobré. V lásce nemáte náladu na navazování vážnějších vztahů, proto raději partnery střídáte.

Láska a přátelství

Jste divocí, plni energie a pozitivní nálady. Protějšci se kolem vás hemží, ale vy se nechcete vázat. Proto jdete každou chvíli na rande s někým jiným. Snažte se ale nikomu neubližovat a být upřímní.

Peníze a práce

Finančně na tom nejste dobře, přesto stále utrácíte za hlouposti. Určitě víte, že složenky se samy nezaplatí a suché rohlíky asi také nebudete chtít jíst. Proto se zamyslete, kde by se dalo ušetřit.

Rodina a vztahy

Jste podráždění, plni vzteku, snadno vybuchnete a navíc si všechno berete příliš osobně. To vám způsobí potíže doma v rodině i mezi přáteli. Budete muset změnit způsob komunikace i řešení problémů.

Zdraví a kondice

Můžete mít problémy se žlázami. V duchovních příčinách nemocí mohou souviset se špatnými myšlenkami, nerozhodností a neschopností se pohnout z místa. Stále mějte na zřeteli, kam vaše myšlenky směřují.