Váhy

Horoskop na měsíc Srpen

V zaměstnání se vám opravdu daří, máte neotřelé nápady, které pomohou nejen vám, ale i firmě. Kolegové i nadřízený jsou z vaší píle nadšení a vy jim můžete v lecčem poradit a pomoci. Možná by stálo za to uvažovat i samostatně výdělečné činnosti. V lásce to však bude trochu skřípat. Zatím se nerýsuje žádný vztah na obzoru. To ale nevadí, počkejte na vhodnější okamžik a teď se soustřeďte na sebe.

Láska a přátelství

Máte spoustu kamarádů, kteří mají společné zájmy. Rádi tedy s nimi vyrážíte za zábavou i poučením. Vztah sice zatím nemáte, nebo je tak trochu vychladlý, to se ale časem změní a bude všechno úžasné.

Peníze a práce

Co se financí týká, nejspíš řešíte problémy. Mohou být menší i větší a pravděpodobně se budou točit kolem splácení úvěru nebo jiného dluhu. Pomocnou ruku vám podá přítel, přijměte od něho dobrou radu.

Rodina a vztahy

V rodině nastanou komplikace. Stane se něco, co zamává vaší jistotou a vy můžete mít pocit, že se všechno hroutí. Vy to ale zvládnete a dokážete i ze špatné situace vydolovat něco celkem pozitivního.

Zdraví a kondice

Závažné nemoci se vám vyhnou, jen můžete zaznamenat vyrážku či jiné kožní problémy. Nemělo by to však být nic vážného, přesto si raději dojděte k lékaři. Třeba vám jen předepíše vhodnou mastičku.