Váhy

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

V zaměstnání se vám opravdu daří, všechno se posouvá dopředu, i když občas jen po malých krůčcích. Můžete být na sebe hrdí, přesto si dejte pozor, abyste se nepovyšovali nad ostatní. To vám v kolektivu neprospěje. Navštěvujte společenské události, na jedné z nich potkáte svoji lásku, se kterou strávíte krásné chvíle. Dejte si pozor na zbytečné výdaje, které by mohly přesáhnout dosavadní příjmy.

Láska a přátelství

Nezadaným se daří navazovat nové známosti a opravdu se bavit. Těm zadaným nebude momentálně vesmír přát. Dostanou se do konfliktů s protějškem a chvíli bude docela dusno. Musíte si nastavit hranice.

Peníze a práce

Jste schopni vydělat peníze a ještě ušetřit. V poslední době jste ale začali nakupovat věci, které nepotřebujete nebo jsou nějakým způsobem poškozené, což vám zbytečně tahá velké finance z kapsy.

Rodina a vztahy

Řešíte dlouho rodinnou krizi. Došlo k velkému nedorozumění, každý z vás vidí jen svůj úhel pohledu, ze kterého nechce slevit. Zkuste více mluvit a hlavně více poslouchat ty druhé. Použijte jejich oči.

Zdraví a kondice

Pokud vás svědí kůže nebo s ní máte jiné problémy, navštivte kožního lékaře či dermatologa. Určitě budou mít vaše potíže jednoduché řešení. Hlavně si neordinujte léčbu sami, ale vyhledejte odborníky.