Váhy

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Milé Váhy, tento měsíc bude pro vás naprosto ideální. Dařit se vám bude snad ve všech směrech. Jste inteligentní, zábavné a naprosto okouzlující. Protějšky budete přitahovat jak mucholapka mouchy. Užívejte si všeho, co vám listopad přinese. Také v zaměstnání jste na špičce, kolegové vás mají rádi a práce vás baví. Určitě se dočkáte nějaké ho uznání ve formě vyššího platu nebo kariérního postupu.

Láska a přátelství

Máte kolem sebe mnoho nápadníků, přitahujete je jako magnet. Vy ale víte, že stojí za to počkat na toho pravého, proto nic neuspěcháte, a to se vyplatí. Koncem měsíce se koneční objeví ta pravá osoba.

Peníze a práce

Umíte peníze vydělat, ale také ušetřit a teď už máte pěknou hromádku peněz pohromadě. Konečně si můžete dopřát něco většího, ať už nový nábytek nebo pořádnou zahraniční dovolenou, kde si odpočinete.

Rodina a vztahy

Zjišťujete, že se ve svém oboru potřebujete neustále vzdělávat. Proto se přihlásíte na kurzy nebo dokonce do školy. Vaše rodina vás v tom podpoří a vy se můžete věnovat hlavně své profesní kariéře.

Zdraví a kondice

Svědí vás kůže, mažete si ji, ale nic nepomáhá? Vydejte se k dermatologovi nebo na kožní kliniku. Třeba používáte špatný krém. V každém případě tam zjistí, co vám opravdu je a zahájí správnou léčbu.