Váhy

Horoskop na měsíc Září

Zkuste se uklidnit, zbytečně panikaříte kvůli maličkostem a potom jste vystresovaní. Především v zaměstnání máte pocit, že nemůžete nic stihnout. Dýchejte zhluboka, ono to pak půjde lépe. Ve finanční oblasti se vám bude dařit. Peníze si k sobě doslova přitáhnete. Je možná i výhra, zkuste si koupit los. Svůj volný čas budete trávit nejraději s dětmi, které přinesou do vašeho života pohodu a radost.

Láska a přátelství

Jste komunikativní a víte co v pravou chvíli říci. Protějšek z vás bude nadšený. Tento vztah by mohl vydržet, ale samozřejmě je stále co zlepšovat. Neusněte na vavřínech a starejte se o sebe navzájem.

Peníze a práce

Co se týká financí, jste velmi zodpovědní. To se vám vyplatí, a navíc si začnete peníze přitahovat. Může tam být i menší výhra nebo dědictví či si na vás někdo vzpomene s nějakým nákladnějším darem.

Rodina a vztahy

Rádi zkoušíte neustále něco nového, neprobádaného. Dokonce se přihlásíte do nějakého kroužku, kde se seznámíte s lidmi, se kterými můžete sdílet své hobby. Tím půjdete příkladem i svým ratolestem.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na správné trávení a životosprávu. Vyhýbejte se cigaretám či většímu množství alkoholu. Nejezte tučná jídla a jezte malé porce několikrát denně. Samozřejmě dodržujte dostatečný pitný režim.