Váhy

Horoskop na měsíc Březen

Pokud jste smutní z toho, že nemůžete najít vhodný protějšek, věřte, že se všechno v dobré obrací. Už brzy potkáte svůj idol, který vás vezme za srdce. V zaměstnání to už tak super nebude, práce vás nebaví a šéf vám jde na nervy. Pak se ale chopíte svých příležitostí a všechno vyřešíte k absolutní spokojenosti. Přinese vám to nejen zvýšení platu, ale také náročnější a hlavně zajímavější úkoly.

Láska a přátelství

V milostných vztazích spokojeni nejste, vadí vám, že vám protějšek nevyjadřuje své city. To se ale brzy změní, z partnerovy strany dojde k pochopení, nebo brzy potkáte lásku novou, možná i osudovou.

Peníze a práce

Utrácíte zcela bez rozmyslu, a potom vám chybí finanční rezervy. Naštěstí jste pochopili, že tudy cesta nevede a uděláte tomu přítrž. Začnete kupovat zboží, které opravdu potřebujete, a tím ušetříte.

Rodina a vztahy

Doma sklízíte kritiku a připadá vám, že podle rodiny neuděláte nic dobře. Sice vás to mrzí a štve, ale nakonec to hodíte za hlavu a uděláte si věci po svém. Navíc vám přestanou vadit menší šarvátky.

Zdraví a kondice

Potíže s koleny mohou mít různé příčiny. Nezatěžujte je během, ale zkuste rychlejší chůzi. Také pozor na nadváhu, trpí tím kolena i ostatní klouby. Vydejte se každý den na procházku, udělá vám dobře.