Váhy

Horoskop na měsíc Leden

Máte nového idola, se kterým jste spokojeni. Jenže brzy zjistíte, že to není až taková idylka, jak jste si mysleli. Váš protějšek má zvláštní talent vás vytočit. Vy si ale nechcete nechat kazit náladu, a tak se na vztah raději vykašlete. Alespoň zatím. V zaměstnání vypadá, že se vám všechno daří, ale bohužel přijde konflikt s nadřízeným. Naštěstí to nebude nic vážného. Pozor na finance a složenky.

Láska a přátelství

Konflikty s protějškem vás neminou, přestože to na začátku vypadá dobře. Když už vaše trpělivost přeteče, s partnerem si promluvíte, ale zjistíte, že k vám není upřímný. Ze vztahu pak raději odejdete.

Peníze a práce

Pomalu to vypadá, že jste závislí na nakupování. Kupujete věci, které nepotřebujete, hlavně, že je to ve slevě. Začněte raději lépe hospodařit, složenky se samy nezaplatí, tak ať na ně máte peníze.

Rodina a vztahy

Máte spoustu plánů a nápadů, které byste rádi zrealizovali. Vaše rodina vás v tom ale moc nepodpoří, naopak budou ve vašich plánech hledat chyby. Chvály se od nich nedočkáte. Nevadí, věřte sami sobě.

Zdraví a kondice

Pozor na problémy s koleny. Sežeňte si mastičky a pravidelně si mažte kolena, i všechny klouby. Místo běhání zvolte raději rychlou chůzi. A pokud trpíte nadváhou, neváhejte nějaké to kilo shodit.