Střelec

Horoskop na měsíc Březem

Milí Střelci, váš milostný život dostává nový směr. Konečně jste šťastni a se svým protějškem si dokonale rozumíte. Do vztahu se vloudí velké citové i fyzické pouto, romantika a nadšení. V práci už to tak slavné nebude, zbytečně se přetěžujete, a potom se cítíte vyšťavení. Navíc máte zmatek ve svých povinnostech a nevíte, co dělat dřív. Možná přijde skvělá pracovní nabídka, kterou musíte zvážit.

Láska a přátelství

Zavítáte do společnosti, kde se to volnými protějšky jen hemží. Z vás vyzařuje sebedůvěra a dobrá nálada. O milostná vyznání nebudete mít nouzi. Stačí natáhnout ruku a vybrat si to správné pro vás.

Peníze a práce

Máte před sebou velké finanční příležitosti. Může to být nová práce, přivýdělek nebo výhra. Také můžete naplno využít svého obchodního ducha. V každém případě se vaše finanční prostředky rozrostou.

Rodina a vztahy

Máte spoustu energie a rádi vidíte své blízké šťastné, proto děláte, co jim na očích vidíte. Šíříte kolem dobrou náladu, proto je rodina s vámi ráda a všichni společně trávíte většinu volného času.

Zdraví a kondice

Chvíli neposedíte, dejte si ale pozor na menší i větší úrazy, které vás mohou potkat při sportu nebo při jízdě autem. Buďte na sebe opatrní a zbytečně neriskujte. Občas zpomalte a více odpočívejte.