Střelec

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Střelci, máte před sebou hodně práce, ale do ničeho se vám nechce. Snažíte se činnosti odsouvat, ale to ničemu nepomůže, protože si budete povinnosti jen hromadit. Což vám může přinést obrovský stres. Takže zatněte zuby a pusťte se do toho. Co se lásky týká, už brzy zaujmete svého idola, který za vámi půjde jak žíznivý za kapkou vody. Momentálně také budete řešit investice, rozbité věci apod.

Láska a přátelství

Jste energetičtí a pozitivní a opačné pohlaví si vás začne všímat. Nejvíce zaujmete jeden protějšek, který o vás už dlouho sní. Sympatie budou oboustranné, takže se máte v tomto měsíci na co těšit.

Peníze a práce

Nyní se vám pokazí důležitá a také poněkud drahá věc. Nevíte si rady, protože ji nutně potřebujete a vaše rezervy nestačí na koupi nové. Proto si budete muset vzít půjčku. Naštěstí ji rychle splatíte.

Rodina a vztahy

Mezi členy vaší rodiny dojde k nedorozuměním a hádkám. Vy zůstanete nestranní, protože nesouhlasíte ani s jedním názorem. To se však obrátí proti vám. Přesto to nechte tak, vyřeší si to nakonec sami.

Zdraví a kondice

Žádné větší zdravotní problémy vás nečekají. Naopak energie bude obrovská a s nadšením se budete vrhat do všech aktivit, aniž byste se unavili. Naštěstí i rýma bude hned pryč, takže žádné strachy.