Střelec

Horoskop na měsíc Září

Milí Střelci, momentálně nemáte na to řešit vážnější vztah a chcete mít spíše klid. Váš protějšek to ale bere trochu jinak a připadá mu, že mu schválně ubližujete. Nenecháte se však do ničeho tlačit a rozhodnutí necháte na jindy. V zaměstnání máte práce nad hlavu a váš nadřízený vám přidává další a další. Máte pocit, že to nemůžete nikdy stihnout, ale zvládnete to a dostanete navíc menší odměnu.

Láska a přátelství

V lásce máte štěstí, opačné pohlaví po vás šílí. Jenže vy byste nyní raději jen krátkodobou nezávaznou známost. Zatím se nechcete vázat. Jeden ze ctitelů to však nebude schopen ve svém srdci pochopit.

Peníze a práce

Občas vyhazujete peníze za úplné hlouposti, na které si pak musíte půjčit, a vás to mrzí. Rozhodnete se tedy udělat si ve financích pořádek a přehledně si vypsat, co ten měsíc musíte nutně zaplatit.

Rodina a vztahy

V rodině panují dlouhodobější konflikty, ale vy je začnete řešit. Máte komunikační schopnosti, takže dokážete všechno vysvětlit a rodinu přesvědčit o zbytečnosti těchto šarvátek. Všichni to pochopí.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na snižující se energii. Měli byste ji dočerpat, aby vám nechyběla. Každý ji bere jinde. Zkuste procházky přírodou, hezkou jemnou hudbu, meditaci, více spánku a dostatečný pitný režim.