Střelec

Horoskop na měsíc Srpen

Zpočátku, milí Střelci, nebudete příliš spokojeni. Vaše vztahy nebudou úžasné, partneři vám nebudou vyhovovat. Tak se přestaňte trápit a počkejte na někoho, kdo za to bude stát. Objeví se už v druhé půlce srpna. V zaměstnání dojdete uznání, ale budete si ho muset hodně zasloužit. Nic vám zadarmo do klína nespadne. Musíte nastolit řád a pořádek ve vašich úkolech, protože jich bude opravdu hodně.

Láska a přátelství

Chodíte na rande, seznamujete se, ale štěstí a lásku vám to zatím nepřinese. Vy totiž vedle sebe potřebujete člověka, který vás okouzlí a ještě navíc projeví smysl pro humor. Už se ale brzy dočkáte.

Peníze a práce

Zatím s penězi příliš zacházet neumíte. Co vyděláte, to utratíte a někdy i víc, takže se dostáváte do mínusu. Budete muset prodat nějakou dražší věc, abyste účet vyrovnali. Také zvažte přivýdělek.

Rodina a vztahy

V rodině si připadáte jak krotitel divé zvěře. Neustále rovnáte šarvátky. Jednou už vás to ale přestane bavit a bouchnete. Jenže v tom okamžiku si rodina uvědomí, že to přehání a dojde k usmíření.

Zdraví a kondice

Začínáte být velmi unaveni. A to fyzicky i psychicky. Dejte si pozor, když řídíte auto nebo děláte náročnou činnost, ať nedojde k úrazu. Budete muset vypnout a relaxovat. Jeďte k moři nebo na hory.