Střelec

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Milí Střelci, jste hodně unaveni a povinnosti se vám kupí. Nevíte, jak máte všechno zvládnout, dochází vám nápady, síly i inspirace. Váš nadřízený s vámi není spokojený a vaše sebevědomí klesá. Musíte se vzchopit a začít pomalu ale jistě plnit jeden úkol za druhým. Uvidíte, že to zvládnete a všechno se v dobré obrátí. Ve vztazích také pozor na hádky a bezdůvodnou žárlivost, neprospěla by nikomu.

Láska a přátelství

Momentálně vás opačné pohlaví spíš štve. Ale to se brzy změní, protože narazíte na protějšek, který vás naprosto okouzlí a vy si rovněž získáte jeho náklonnost. Netlačte na pilu, už brzy se objeví.

Peníze a práce

Máte velký přísun peněz, takže nakupujete, rekonstruujete, ale dejte si pozor na zadní vrátka. Přísun peněz se totiž najednou může zastavit a vy si nebudete vědět rady se složenkami a dalším placením.

Rodina a vztahy

Máte sklony všechno přehánět, a pokud někdo něco řekne, už přemýšlíte, jak to myslel proti vám. S takovým přístupem se nikam nedostanete a rodinu jen otrávíte. Změňte své myšlení, usnadní vám to život.

Zdraví a kondice

Jste často unaveni, možná se přetěžujete, nebo neumíte s energií zacházet. Pomůže dostatečný spánek, meditace, správná výživa, pitný režim, odpočinek nebo třeba nadechnutí se v krásné přírodě a tichu.