Střelec

Horoskop na měsíc Leden

Zatím nehledáte vážnou známost a spíše si užíváte. Bohužel nejste k protějškům upřímní, necháte je do vás zamilovat a oni se potom cítí velmi zklamaní. Neubližujte jim a jednejte na rovinu. V zaměstnání se vám daří, ale cítíte, že nejste dostatečně ohodnoceni. Pochopí to i váš nadřízený, takže se bude snažit tuto stránku zlepšit. V tomto měsíci neinvestujte do elektroniky, měli byste s tím potíže.

Láska a přátelství

Rádi se zamilováváte, ale tento cit vám nevydrží dlouho. Proto skáčete z jednoho vztahu do druhého a nic vážného zatím nechcete. Také pozor na slova, která vypustíte z úst, mohli byste velmi ublížit.

Peníze a práce

Pohlídejte si své účty a platby. Co nemáte zaplaceno, zaplaťte včas, ať se zbytečně nedostanete do větších potíží. Pozor na podvodníky, nezadávejte nikam svoji platební kartu, peníze by mohly zmizet.

Rodina a vztahy

Jste podráždění, což vaši rodinu velmi mrzí. Snaží se s vámi vycházet, ale bohužel ne vždycky se jim to podaří. Neřešte tedy v tomto období nic, co by mohlo vyústit v komplikace. Raději odpočívejte.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na úrazy, zejména nohou. Pokud bude náledí, spíše se snažte moc nevycházet z domu. Když pojedete autem, tak opatrně a raději jezděte pomalu. Určitě byste nechtěli skončit v nemocnici.