Štír

Horoskop na měsíc Srpen

Milí Štíři, vaše energie není nevyčerpatelná a měli byste se zamyslet, jak ji doplnit. Někomu pomůže procházka přírodou, někomu dlouhý spánek. Únava totiž může ovlivnit vaše pracovní nasazení a výkonnost. Takže si raději vezměte den volna a pořádně si odpočiňte. V lásce to bude mnohem lepší, čeká vás pořádné milostné dobrodružství. Alespoň se odreagujete a naberete novou sílu k dalšímu výkonu.

Láska a přátelství

Máte všechny předpoklady zaujmout muže nebo ženu svých snů. Je to člověk s dobrým srdcem a bude vám to spolu klapat. Srpen vám bude přát a zažijete milostné dobrodružství, které hned tak neskončí.

Peníze a práce

V první půlce měsíce si dejte pozor na finanční záležitosti. Neopatrnost by se vám mohla škaredě vymstít. Nevěřte hned každému a všechny informace si pečlivě ověřujte. Také zvažte, do čeho investovat.

Rodina a vztahy

Ve vztahu je vždycky velmi důležitá komunikace. Ta bude momentálně trochu váznout, a pokud spolu s protějškem promluvíte, většinou to skončí hádkou. Názory se budou různit zejména kvůli výchově dětí.

Zdraví a kondice

Zdravotně na tom budete velmi dobře a energie budete mít na rozdávání. Možná dbejte jen na to, abyste měli dostatečný pitný režim, dostatek pohybu i spánku a odpočinku a jezte o něco zdravější jídla.