Štír

Horoskop na měsíc Leden

Milí Štíři, zkuste jiný přístup k plnění svých pracovních povinností i jednání s nadřízeným. Vaše nasazení se mu vůbec nelíbí, takže se rozhodne stáhnout vás z důležitých úkolů. Takto si moc peněz nevyděláte. Naštěstí pochopíte a koncem měsíce změníte své nastavení. Investujte více do svého vzhledu a šatníku. Nápadníků se kolem vás bude točit hodně, ale nakonec si budete muset vybrat toho pravého.

Láska a přátelství

Váš úsměv a charisma nenechají protějšky v klidu. Budete mít na výběr, přesto jen jeden stojí opravdu za to. Přemýšlejte a vybírejte, kdo by to mohl být. Určitě na to přijdete včas a dáte mu šanci.

Peníze a práce

Financí máte dost na to, abyste si udělali radost. Změňte účes, oblečení, zajděte si ke kvalitní kadeřnici a na manikúru. Tyto investice se určitě vyplatí. Pozor ale na zbrklé podepisování smluv.

Rodina a vztahy

Chtěli byste zútulnit svůj domov? Bylo by dobré poradit se s rodinou a užitečné rady vám dají také přátelé. Proto posbírejte nápady a vrhněte se do práce. Váš partner nebo děti vám s tím rádi pomohou.

Zdraví a kondice

Jste ve výborné fyzické kondici. Dokonce i po psychické stránce jste na tom lépe, než by se čekalo. Vy víte, jak se o své zdraví starat. Neuškodilo by vám ale více odpočinku, dopřejte si dovolenou.