Štír

Horoskop na měsíc Září

Milí Štíři, v zaměstnání vás zajímá posun v kariéře a děláte pro to opravdu všechno. Jste pilní a cílevědomí a svého záměru dosáhnete, schopnosti na to máte. A věřte, že váš nadřízený si toho také všimne. Co se vztahů týká, váš protějšek není schopen být vám oporou a řeší si jen svá přání a problémy. Koncem měsíce přijde obrat a on pochopí, že si nepočínal nejlépe a bude se to snažit napravit.

Láska a přátelství

Nevyhýbáte se různým akcím, společenským ani sportovním, takže máte mnoho možností seznámení. Zalíbí se vám však někdo, kdo bude pravděpodobně zadaný. Nevadí, protějšků se objeví ve vašem okolí více.

Peníze a práce

S financemi problém nemáte. Umíte totiž výborně hospodařit a počítat, takže se nikdy nemůžete dostat do mínusu. Při nákupech si zjistíte, co se za jakou cenu dá kde koupit, a tím též velmi ušetříte.

Rodina a vztahy

Zkraje září se zaměříte na domácnost. V poslední době jste ji zanedbávali a práce se vám tam nakupila. Řešte resty postupně, nemusíte všechno stihnout za jeden den. Možná vám s tím rodina pomůže.

Zdraví a kondice

Problémy můžete zaznamenat s vylučováním. Zkuste ráno na lačný žaludek vypít sklenici vlažné vody, sníst trochu švestkového kompotu a zařaďte do svého jídelníčku více vlákniny, třeba zeleninu a ovoce.