Štír

Horoskop na měsíc  LISTOPAD

Milí Štíři, vám tento měsíc příliš radosti nepřinese, ale záleží na vás, jak se k tomu postavíte a co z toho dokážete vytěžit. V zaměstnání přijdete se spoustou nových a inspirativních nápadů, ale šéf je nepřijme. Tak co uděláte? Budete naštvaní a ublížení? Zkusíte plány trochu přepracovat? Nebo své schopnosti a znalosti nabídnete jiné firmě? Vždy záleží na vašich postojích a následných krocích.

Láska a přátelství

Pokud hledáte někoho, s kým by vám bylo dobře, přátelé vám pomohou. Pozvou vás na akci, kde se budete moci seznámit, nebo vám domluví rande naslepo. Uvidíte sami, jestli to bude k něčemu dobrému.

Peníze a práce

Rozhodujete se zbrkle, a to vám zejména ve financích velkou službu neudělá. Než uzavřete nějakou smlouvu, pořádně a v klidu si ji přečtěte, a pak teprve podepište. Jestli si nejste jisti, poraďte se.

Rodina a vztahy

V tomto období vynechte adrenalinové sporty, mohlo by dojít k velmi nepříjemnému úrazu, se kterým byste delší dobu marodili. Také se nevrhejte do rekonstrukce domu či bytu, stálo by to mnoho peněz.

Zdraví a kondice

Jste ve výborné kondici, sršíte energií a všichni vám mohou závidět. Pozor na energetické upíry, opravdu by vás mohli vysát a vy byste nevěděli, proč se najednou cítíte špatně. Jděte ven do přírody.