Štír

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Štíři, s partnerem to momentálně nebude jednoduché. Dozvíte se věci, které vám nebudou příjemné. Místo, abyste se trápili, zkuste si s protějškem v klidu promluvit. Řekne vám na tu věc svůj názor, a vy se pak budete moci rozhodnout, co uděláte dál. V zaměstnání se nezastavíte, práce bude nad hlavu a navíc musíte pomoci ostatním. Máte ale slíbené odměny a možná dokonce trvalé zvýšení platu.

Láska a přátelství

Zadaní Štíři zažijí ve vztahu velké dusno. Ale nezadaní se najednou nebudou chtít trvale vázat. Raději budou poznávat nové lidi, místa, zážitky. Bude jim stačit někdo sympatický na výlety a povídání.

Peníze a práce

Možná zjistíte, že nemáte tolik úspor, kolik byste potřebovali. Vaše výdaje vzrostly a všechno je dražší. Máte dvě možnosti. Buď se musíte uskromnit, nebo si najít další práci, která vám zvýší příjmy.

Rodina a vztahy

S určitou osobou v rodině se nedokážete shodnout téměř na ničem. Raději se tedy navzájem vyhýbáte. Ponoříte se však do četby odborných knih, budete hledat další vědomosti a podělíte se o ně s přáteli.

Zdraví a kondice

Nejspíš vás potrápí močové cesty. Na tyto problémy je výborná brusinka. Může být i sušená, takže ji chroupejte místo oříšků. Nebo si kupte extrakt a použijte ho do vody místo šťávy. Určitě vám pomůže.