Štír

Horoskop na měsíc Březen

Milí Štíři, novým vztahem jste nadšeni, ale brzy vás zamilování opustí. Přijdou různé rozepře, které vás odradí. Váš protějšek se to sice bude snažit napravit, ale vy už mu nebudete chtít dát další šanci. V zaměstnání si dejte pozor na nedostatek trpělivosti a nehádejte se s nadřízeným, krutě by se vám to vymstilo. Možná vám totiž brzy nabídne povýšení, nebo přechod na mnohem zajímavější pozici.

Láska a přátelství

Jak zamilování přišlo, tak také brzy odejde. Váš protějšek je nestálý a náladový a vy se rozhodnete vztah s ním ukončit. Potom se do žádného vážného vztahu nepohrnete a začnete se věnovat sami sobě.

Peníze a práce

Finančně si zatím stojíte docela dobře, tak dbejte, aby to tak zůstalo a snažte se peníze ušetřit. Čeká vás totiž nákladná oprava nějakého vašeho spotřebiče a větší finance se vám budou tudíž hodit.

Rodina a vztahy

Máte dobré přátele, se kterými trávíte rádi čas. Problém ovšem nastane, když se jim budete věnovat více než rodině. Samozřejmě to vašim blízkým začne brzy vadit a mohou mezi vámi vzniknout hádky.

Zdraví a kondice

Momentálně překypujete energií a i vaše fyzická kondice je výborná. Hlavně neusněte na vavřínech a duševní i fyzické zdraví si pěstujte. Je dobře, pokud sportujete, pokud ne, tak s tím hned začněte.