VÝZNAM: síla

ASTROLOGIE: Lev

VŠEOBECNĚ: síla, uskutečnění cílů a zdolání všech překážek, vášeň, činnost

Karta Síla ve vás probouzí extázi, která zbortí vše omezené, zastaralé a neúčinné. Tento průlom způsobí příznivé změny, které budou mít dlouhé trvání. Znáte přesně svůj cíl i niterná přání a jdete si za svým vyzbrojeni dobrým úsudkem a osvobozující nezávislostí. Tento přístup vnese do vašeho života naplnění, lásku a mír.

Partnerství

Tato karta značí partnera, který vás učí jednat s rozvahou, stanovit si vyšší cíle, ale přitom nezabřednout do jednokolejnosti. Víte, co chcete, a váš vztah naplní vášeň. Ve vztahu prožíváte porozumění a odevzdání. Tato síla vás vede k určenému cíli.

Povolání

V práci nebo ve škole teď nasaďte veškerou sílu, kterou vlád-nete. Dobře překonáte překážky a dokonáte zdárně to, co je pro vás prospěšné. Vaše vnitřní síla nakazí tvořivostí i druhé. Důvěřujte svým schopnostem.

Denní karta

Dnes se probudíte do radosti. Cítíte se plní života a energie, proto toho využijte při záležitostech, jejichž řešení už dlouho odkládáte. Vaše horlivost a nadšení vám pomůže zdolat překážky.

Roční karta

Tento rok představuje krok dopředu. Za sebou necháváte pře-konané a nepříjemné věci, které vás dlouho tížily. Na své cestě k cíli úspěšně zdoláváte všechny překážky. Chcete se osvobodit a sázíte na nezávislost. Vaše vášeň je silná a nezná omezení. Díky tornu k sobě přitahujete ostatní. Jste obdařeni schopností lidi strhnout pro své aktivity.