Ryby

Horoskop na měsíc Září

V dlouhodobějším vztahu mohou vzniknout nějaké problémy. Najednou zjistíte, že si nemáte co říct, začnou vám vadit některé povahové rysy vašeho protějška a nebudete schopni se s nimi vypořádat. Začnete tedy uvažovat o rozchodu. Ani v zaměstnání nebudete hýřit dobrou náladou. Své úkoly nebudete zvládat a kolegové vám budou muset pomoci, což se jim líbit nebude. Opatrně také s finanční stránkou.

Láska a přátelství

Nezadaným bude Venuše přát a nějakou lásku jim moc ráda dohodí. Těm zadaným se už ale tak dařit nebude. Naopak se schyluje k rozchodům. Některé vztahy ale krizi překonají, některé bohužel nikoliv.

Peníze a práce

Máte něco našetřeno, ale nemáte nos na lidi. Někdo si od vás totiž bude chtít půjčit peníze, a přestože vás okolí před touto osobou varuje, vy na ně nedáte a peníze půjčíte. Raději se s nimi rozlučte.

Rodina a vztahy

Rádi byste se vrhli na nějaké akčnější sporty, ale pozor, momentálně by to nemuselo dobře dopadnout, mohl by vás postihnout úraz, proto zvolte raději cvičení, jízdu na kole, plavání či procházky.

Zdraví a kondice

V poslední době jste to neměli lehké a nyní se na vás projeví větší psychická zátěž. Potkávejte se jenom s pozitivně naladěnými lidmi, vyhýbejte se stresovým situacím, meditujte, choďte do přírody.