Ryby

Horoskop na měsíc Březen

Vedle sebe máte partnera, pro kterého jste výjimeční a úžasní. Vy k němu také cítíte vřelé sympatie a záříte štěstím, že jste konečně potkali někoho tak skvělého. To se odráží i na vaší práci, ve které se vám opravdu daří. Přicházíte neustále s výbornými nápady, které ocení nejen vaši kolegové, ale hlavně váš nadřízený. Ten bude přemýšlet, jak vás co nejlépe odměnit. Možná vás brzy čeká povýšení.

Láska a přátelství

Váš idol se zpočátku jevil jako odtažitý a vážný člověk. Opak je ale pravdou a vy se s ním skvěle bavíte. Navíc vám tento protějšek projevuje náklonnost na každém kroku. Užívejte si zaslouženou lásku.

Peníze a práce

Rádi děláte druhým radost a své blízké potěšíte menšími dárky. Ve finanční i obchodní oblasti se vám velmi daří. Máte opravdu podnikatelského ducha. Také při podepisování smluv zafunguje vaše intuice.

Rodina a vztahy

Rodina si vás velmi cení a dokonce se vám svěřuje se svým trápením. Oni ví, že je vyslechnete a zkusíte jim poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Vašich rad si váží a berou vás jako autoritu.

Zdraví a kondice

Pozor na přetížení žaludku. Omezte mastná a tučná jídla, jezte hodně ovoce a zeleniny. Pouze paprika a zelí by vám občas nemusely udělat dobře, proto jejich množství omezte. Hodně pijte čistou vodu.