Ryby

Horoskop na měsíc Leden

S vaším partnerem není všechno v pořádku, začíná být náladový a přehlíží vás. Navíc se o něm dozvíte dost nemilé informace. Přehodnotíte tento vztah a zjistíte, že vám za to opravdu nestojí. To ale vůbec nevadí, protože v nejbližší době potkáte člověka, který si vás bude vážit a snesl by vám modré z nebe. V zaměstnání se začněte více snažit, jinak byste mohli o místo i přijít. Pozor na podvodníky.

Láska a přátelství

Se svým protějškem si přestáváte rozumět, chová se nevyzpytatelně. Navíc se dozvíte nepěkné informace, kterým zpočátku nevěříte, ale poté vám začnou zapadat. Bude nutný rozchod, ale sami nezůstanete.

Peníze a práce

S financemi nakládejte opatrně. Navíc potkáte podvodníka, a i když to tak zpočátku nevypadá, mohl by vás připravit o větší sumu. Všechno si raději překontrolujte a momentálně raději nic nepodepisujte.

Rodina a vztahy

Partner, nebo někdo jiný ve vaší rodině, bude často podrážděný, proto se nepouštějte do žádných filozofických debat a přesvědčování. Zkuste to nějakou dobu přehlížet a raději berte všechno s humorem.

Zdraví a kondice

Po vánočních svátcích můžete mít podrážděný žaludek nebo žlučník. Proto raději hned změňte jídelníček, nejezte smažená nebo tučná jídla, a zařaďte větší přísun ovoce a zeleniny. Budete se cítit lépe.