Ryby

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Rádi byste povýšili a máte plán, jak na to. Rádi se vzděláváte, studujete jazyky nebo další počítačové programy. Vedoucí to jistě ocení a dokonce se s vámi poradí nad nápady a plány, které mu předložíte. Z některých nadšený není a vás to mrzí. Což ale nemusí, protože určitě dojdete k nějakým správným závěrům. Šetřete ale energií, odpočívejte a meditujte. Zajděte si na masáž, kosmetiku či do sauny.

Láska a přátelství

Zadaní se dostanou do konfliktů se svými partnery. Budou se to snažit vyřešit, hledat kompromisy a dívat se na situace z různých pohledů. Je možné, že to nakonec pomůže a spory se konečně vyjasní.

Peníze a práce

Určitě byste měli rádi větší příjmy a peníze si dávali stranou. Půjde to, ale musíte se nejprve sami přičinit. Zkuste si najít brigádu nebo lépe placené místo. Alespoň na čas mějte klidně práce dvě.

Rodina a vztahy

Snažíte se dětem, partnerovi i rodině umetat cestičku, pomáhat, kde můžete, a poskytnout rady. Jenže zjistíte, že si toho vůbec neváží, což vás mrzí. Nejspíš je čas nechat je řešit problémy samostatně.

Zdraví a kondice

Jste v dobré kondici, máte skvělé zdraví, plno energie a jste nadšeni vším, co děláte a co vám přichází do života. Tady není nic, co by se vám dalo vytknout, pokračujte tedy nadále ve stejném stylu.