Ryby

Horoskop na měsíc Srpen

Ve vztahu to není úplně to, co byste si přáli. Toužíte po lásce a romantice a váš protějšek je spíše chladný. Zamyslete se nad tím, zda má smysl ztrácet čas s tímto člověkem nebo se raději vydat na další cestu bez něj. Ani v zaměstnání nebudete příliš spokojeni. Zkuste vyřešit problémy, které tam máte, a potom přemýšlejte o změně i v této oblasti. Můžete zkusit jinou firmu nebo pracovat na sebe.

Láska a přátelství

V lásce se vám nedaří, ale je to tím, že se poohlížíte po lidech, kteří vyznávají jiné hodnoty než vy. S takovými protějšky nemůžete být šťastni. Proto se zamyslete nad svým přístupem a větší změnou.

Peníze a práce

Po finanční stránce se vám zrovna nedaří. Peněz nemáte nazbyt a navíc se kupí složenky a nedoplatky. Zkuste si najít přivýdělek nebo lépe placenou práci. Udělejte si rovněž měsíční domácí účetnictví.

Rodina a vztahy

Pro rodinu děláte maximum, ale nikdo to neocení, a na vás jde frustrace a smutek. Možná kdybyste se méně snažili, ostatní by pochopili, co všechno jste pro ně udělali. Moc jste si rodinku rozmazlili.

Zdraví a kondice

Těšíte se dobrému zdraví, žádná menší ani vážnější nemoc vám v srpnu nehrozí. Samozřejmě, že je co zlepšovat. Týká se to zdravého životního stylu. Zamyslete se, co byste mohli změnit a hlavně zlepšit.