Rak

Horoskop na měsíc Leden

Ráčci, leden musíte prostě nějak přežít. Není zde mnoho dobrého, spíše čekejte nepříjemnosti. S partnerem se neshodnete, musíte občas ustoupit, i když to nebude lehké. Mohou vás zranit jeho neomalená slova a vy přejdete k výbuchům, které ničemu nepomohou. V zaměstnání si od nadřízeného zbytečně nevymáhejte vyšší plat nebo prémie, svého byste nedosáhli a ještě byste ho rozčílili. Raději vyčkejte.

Láska a přátelství

Jste momentálně poněkud citlivější, všechno je vám buďto líto nebo vás okamžitě vytočí. Protějšek, místo, aby vám byl oporou, ještě přilívá oleje do ohně a nemá pro vás ani to nejmenší pochopení.

Peníze a práce

Peněz moc nemáte, ale neustále se snažíte něco vydělat. To je samozřejmě dobře, jenže to nepřináší zisky. Opusťte obchodování, o které se snažíte, a raději si najděte brigádu, kde dostanete zaplaceno.

Rodina a vztahy

Snažíte se o zkrášlení vašeho příbytku, ale zatím se ono snažení nedočkalo uznání. Vaše polovička má jiný vkus a váš se jí nezamlouvá. Prostě ať uděláte cokoliv, bude to špatně. Raději si odpočiňte.

Zdraví a kondice

Je po Vánocích a vaše zažívání dostalo pořádně zabrat. Nyní najeďte na dietu, ale pozor, ne hladovku. Jen si upravte jídelníček a jezte zdravěji. Jídlo by mělo obsahovat co nejvíce zeleniny a ovoce.