Rak

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Ráčci, s protějškem to přestává fungovat, zejména kvůli vaší žárlivosti. Partner si potom přijde hlídaný a necítí se s vámi dobře. Měli byste se zamyslet, zda je skutečně nezbytné toho druhého takto mučit. Mohli byste o něj přijít. V zaměstnání nastanou také potíže, zejména proto, že po sobě práci nekontrolujete a děláte zbytečné chyby. Uvědomíte si to naštěstí včas a všechno zase napravíte.

Láska a přátelství

Svojí žárlivostí, navíc většinou zbytečnou, ztrácíte fajn partnery. Za jiných okolností by vám to vydrželo, ale nikdo se nechtěl cítit jako v kleci. Naštěstí to pochopíte a příště si už dáte pozor.

Peníze a práce

Tento měsíc bude tak trochu krušný, co se financí týká. Nejen, že utrácíte za zbytečnosti, ale navíc zapomínáte na platby, takže vám potom naskakují penále. Pozor též na nevýhodné obchodní smlouvy.

Rodina a vztahy

Rodině se snažíte pomáhat, ale máte pocit, že to neocení. Každou vaši radu obrátí naopak, a je možné, že vás to časem přestane bavit. Zvolte lepší způsob komunikace, výrazně to pomůže v nedorozumění.

Zdraví a kondice

Pokud trpíte na revma, můžete v tomto období zaznamenat větší únavu. Chtělo by to více odpočinku, vyrazte do přírody na procházku, hodně spěte, pijte vodu, zajděte si do sauny, meditujte a relaxujte.