Rak

Horoskop na měsíc Září

Jste velmi pracovití, práce vám jde od ruky. Ale najednou to nepůjde a vy nebudete vědět proč. Odpověď je snadná. Jste přepracovaní a potřebujete kvalitní odpočinek a hlavně spánek. Berete si na sebe abnormálně moc povinností. V lásce zaznamenáte mírné zlepšení. Nemůžete čekat, že se všechno změní jak mávnutím kouzelného proutku. Dejte si pozor na podepisování smluv nebo nekalé obchodní operace.

Láska a přátelství

Váš protějšek vás silně přitahuje, ale bohužel neumí projevit city ani emoce, a to je přesně to, co ve vztahu potřebujete. V polovině měsíce se váš vztah ale mírně zlepší a leccos si vysvětlíte.

Peníze a práce

Naučte se pracovat s energií. V zaměstnání budete mít spoustu práce a humor vám začne docházet, přesto se snažíte povzbudit své kolegy. Pak to ale na vás dolehne a pomoc budete potřebovat spíš vy.

Rodina a vztahy

Budete se těšit na víkend s přáteli, se kterými si hodláte užít ještě nějaké hezké dny. Jenže rodinné problémy vás doženou a vy je budete muset řešit. Naštěstí nepůjde o nic vážného a stihnete vše.

Zdraví a kondice

Budete se cítit ztuhlí, ale to je nejspíš psychickým i fyzickým vyčerpáním. Dojděte si na masáž a odpočiňte si. Pokud máte nadváhu, cvičte, choďte pěšky, jezděte na kole a upravte svoji životosprávu.