Rak

Horoskop na měsíc Srpen

Milí Ráčci, s láskou budete spokojeni, cítíte se skvěle a zcela naplněni. Bohužel to nebude mít dlouhého trvání. Najednou se vám nebude nic líbit, pocítíte nespokojenost a zjistíte, že váš partner či partnerka nejsou pro vás to pravé. Nevadí, vydejte se na novou cestu. V zaměstnání to bude tento měsíc fungovat, i když váš nadřízený bude dávat najevo nespokojenost. Je to ale pouze jeho problém.

Láska a přátelství

Jste ve středu zájmu opačného pohlaví. Dáte přednost jednomu nápadníkovi, ale časem zjistíte, že se jen přetvařoval. Honem tedy z tohoto vztahu pryč. Někdo vhodnější už je na obzoru, jen tomu věřte.

Peníze a práce

Pokud máte před sebou větší řešení nebo soud, dostanou se k vám informace, které vám pomohou všechno vyřešit k vaší plné spokojenosti. Peněz máte dost, přesto si dejte pozor na zbytečné utrácení.

Rodina a vztahy

Čas strávený s rodinou nebo přáteli není nikdy zbytečný. Vy si v srpnu užijete obojího. Společné aktivity vám obohatí život a přinesou radost a pohodu. Jste skvělí organizátoři, takže vše naplánujte.

Zdraví a kondice

Může vás bolet žaludek či se objevit problémy se střevy. V každém případě by to chtělo podívat se na váš jídelníček. Občas zhřešit můžete, ale raději si připravujte bohatou stravu na ovoce a zeleninu.