Rak

Horoskop na měsíc Březen

Milí Ráčci, s protějškem můžete řešit problémy, které se týkají vašeho vztahu. Máte pocit, že na vás nemá čas a myšlenkami je jinde, i když je s vámi. Je to jenom jeho pracovním vytížením, přesto si to uvědomí a začne se vám více věnovat. V zaměstnání toho také nemáte málo, úkolů, které se musí odevzdat, je spousta a vás tlačí čas. Přehodnoťte si priority a nenechávejte všechno na poslední chvíli.

Láska a přátelství

Partner si možná myslí, že jenom jeho názory jsou ty jediné správné. Navíc se příliš neangažuje citově a vás to trápí. V polovině měsíce ale přehodnotí své počínání a věnuje vám své srdce i pozornost.

Peníze a práce

Po finanční stránce to není úplně ideální. Potřebovali byste více peněz, protože složenky se platit musí. Zpočátku by stačilo, kdybyste se naučili lépe hospodařit. Vyzkoušejte třeba obálkovou metodu.

Rodina a vztahy

Emočně jste tak trochu nevyrovnaní. Rozčilujete se kvůli malichernostem a rodině už dochází trpělivost. Budete se muset zklidnit a pracovat na své duševní rovnováze. Potom se uklidní i vaše vztahy.

Zdraví a kondice

Máte zhoršené zažívání a může vás často bolet žaludek. Tento problém nejspíš souvisí s vašimi emocemi. Buď je v sobě dusíte, nebo naopak často vybuchnete. Pracujte na sobě, zklidněte se a meditujte.