Rak

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Milí Ráčci, snažíte se získat pro sebe protějšek, do kterého jste se bláznivě zamilovali. To se vám po delším úsilí podaří a chvíli budete šťastni. Jenže pak zjistíte, že to není ten pravý a vztah s těžkým srdcem ukončíte. Nebudete se ale trápit dlouho. V práci se vám daří a dokonce dostanete nabídku od konkurence. Rádi ji přijmete, protože získáte zajímavější činnost, ale rovněž více financí.

Láska a přátelství

Rádi byste navázali vztah s osobou, která vás velmi přitahuje. To se vám povede a zažíváte opojení. Jenže brzy vám spadnou růžové brýle a vy zjistíte, že s tímto člověkem nemáte vůbec nic společného.

Peníze a práce

Vyzkoušejte minimalistický styl. Nakupujete totiž zbytečné věci, které vůbec nepotřebujete a doma se vám hromadí. Zjistíte, že v nich máte hodně peněz a teď nevíte, co s nimi. Darujte je, či prodejte.

Rodina a vztahy

Práci v domácnosti si umíte skvěle zorganizovat a dokonce přimět rodinu, aby vám s tím vším pomohla. Je to super, máte totiž potom čas i sami na sebe. Pozor jen na vaše nálady, které otravují okolí.

Zdraví a kondice

Trápí vás žaludek nebo jiné trávicí orgány. Možná pomůže změna jídelníčku a pravidelnost ve stravě. Nejezte příliš kořeněná nebo tučná jídla, jezte hodně vlákniny, zeleniny a ovoce po malých porcích.