Přátelé drazí,

Frekvence Země se stále zvedá, své vibrace navyšuje spolu s těmi, kdo také navyšují své vibrace. Lidé v pozitivním stavu energií jsou tak připraveni na vyšší energie TRANSFORMACE, které už po nějakou dobu fungují na planetě Zemi.

Lásku můžeme vnímat, cítit svým otevřeným srdcem. Láska je nejlepším a nejsilnějším lékem na bolest, když cítíme smutno a prázdno ve své Duši. Láska je energie zdroje Světla, je smyslem života. Bez lásky nejsme šťastní ani zdraví a ani vyrovnaní. Není to jen láska rozdílných pohlaví či láska matky k dítěti, ale je to láska člověka k člověku. Láska bytosti k jiné bytosti. Láska bez podmínek.

Země je také živá bytost a má své vědomí. My lidé jsme jejími buňkami v těle. Naše matka Země nám dává život, a tak kromě potravy, zemských plodů které nám dává, máme od ní i lásku. Čím více budeme Zemi milovat, tím více lásky dostaneme. Jenže tady s námi žijí i negativní lidé, kteří planetě Zemi ubližují a devastují její přírodu.Takže rány které ji způsobují lidé v nízké vibraci se pak těžko hojí a má dopad na její celkový stav. Ve svých meditacích proto nezapomínejme na matku Zemi, se kterou jsme energeticky spojeni a jsme její součástí.
S pokorou a láskou ji poděkujme za její trpělivost s námi, a za vše negativní co je na ní za celé věky pácháno.

Když se Země bouří a chvěje (zemětřesení, povodně, silné bouře, sopečné výbuchy) jsou to její slzy a pláč. Je to uvolněná negativní energie kterou ji způsobili negativní lidé a z jejího těla musí ven na povrch. My když jsme smutní, nešťastní a cítíme se špatně, uvolňují se z nás negativní emoce. Země také cítí a vnímá když se k ní lidé chovají špatně a dává nám to najevo.
Aby se Zemi lépe dýchalo, byla zdravou planetou, dávejme ze sebe ze sebe jen to dobré, pozitivní, láskyplné. LÁSKA vyléčí všechny rány. Tady a Teď pomáhejme naši krásné planetě a vyzařujme ze sebe to nejlepší a nejkrásnější co v nás je.Vězte ona to pocítí. Pomůžeme nejen Zemi ale jeden druhému předáme spousty energie lásky a Světla. Naše planeta bude krásně zářit, jako Hvězda mezi ostatními Hvězdami ve vesmíru. Z celého srdce děkuji všem kdo dáváte lásku Zemi.

Člověk byl stvořený se speciálním omezující systémem – systém lidské mysli, ve které lidé stále ještě existují. Ale je potřebné to změnit a svou Mysl transformovat s použitím světelné energie. Pouze s vysoko vibračními myšlenkami můžeme tvořit nové. Uvědomme si, že tady ve hmotě to za nás nikdo jiný neudělá, my jsme ti na které se čeká. Jsme Tvůrci nového světa a bez světelné energie není možné změnit fyzický svět kolem nás.

Na nic nečekejme a vykonávejme každodenní duchovní očistu, tak jako každý den vykonáváme očistu fyzickou. Duchovní očistu provádíme pomocí Světla pocházejícího z vyšší existence Boha. Naplňme se láskou z této silné vesmírné energie, která proudí všude kolem nás, stačí se na tuto energii naladit. Mějme pod kontrolou své MYŠLENKY, a když zaznamenáme že jsou negativní, ihned změňme (transformujme) energie na pozitivní. Pracujme s pozitivní myšlenkou. Takto tvoříme fyzický svět kolem nás. Čím více nás bude pozitivně myslet, správně používat svůj vnitřní nástroj (Mysl), tím dříve uskutečníme změny v naší fyzické realitě. Společně se přiblížíme ke krásnějšímu světu, k Jednotě. Jenže v hustotě ve které se nacházíme to nemáme snadné.

Proto mějme stále otevřené srdce. Vizualizujme si, že dostáváme Lásku, Světlo od nejvyšší existence Boha.

Božská láska, vesmírná láska je největší síla v existenci a je pro nás klíčem abychom svůj život naplnili štěstím a blažeností. Přejme si nechť každý najde tento klíč a otevře si vědomí. Otevře své milující srdce pro ostatní milující srdce. Buďme láskou sobě, buďme láskou všemu živému. Láska a Světlo v nás. A tak se i staň. Miluji vás všechny.