Panna

Horoskop na měsíc Leden

Koncem ledna budete moci konečně vyřešit problémy týkající se smluv nebo obchodní činnosti či pojištění. V zaměstnání toho na vás bude hodně, šéf ještě navíc chce mít všechno okamžitě, čímž vás stresuje, a vy děláte chyby. Nebojte se, nakonec se vám povede všechno dovést do zdárného konce, a dokonce si zasloužíte nějakou odměnu. Ve vztazích sice dojde k pár bouřkám, ale vy si z toho nic neděláte.

Láska a přátelství

Přestože vás může protějšek rozčilovat, berete to s nadhledem, protože víte, jak jste pro opačné pohlaví přitažliví. A pokud nevyjde tento vztah, nemáte problémy navázat další. To vás dělá zajímavými.

Peníze a práce

Že byste se dostali přímo do mínusu, to naštěstí nehrozí, ale bohužel s penězi teď neumíte zacházet zrovna dobře. Určitě nemusíte kupovat tak drahé věci, stejně zjistíte, že je vlastně nepotřebujete.

Rodina a vztahy

Řešíte spoustu problémů a v rodině nemáte žádné zastání. Určitě by to chtělo stanovit hranice, za které nikoho nepustíte. Pokud meze posunete, okamžitě se vám tam někdo vetře a vy tím nic nezískáte.

Zdraví a kondice

Pozor na menší záněty, které mohou signalizovat větší problémy, případně mohou souviset s duchovními příčinami. Například stresy, nevyřešená minulost nebo právě naopak nepřestáváte lpět na minulosti.