Panna

Horoskop na měsíc Březen

Pokud chcete řešit nějaké záležitosti s bankou, raději počkejte na vhodnější období, nemuselo by se vám nyní dařit. V zaměstnání nejste spokojeni se svojí prací, nápady docházejí a nemůžete se pohnout z místa. Vše se ale v dobré obrátí, ještě není konec měsíce. Nezadaným se blýská na lepší časy, potkají protějšek svých snů. Zadaným to ale naopak nefunguje, vázne komunikace i vzájemná spolupráce.

Láska a přátelství

Nezadaným bude vesmír přát a potkají skvělého člověka, který je bude výborně doplňovat. Zadaní na tom budou hůř, protože si najednou přestanou se svojí polovičkou rozumět. Vzduch se musí pročistit.

Peníze a práce

Umíte nakupovat, a pokud něco potřebujete, dokážete to sehnat za nejnižší ceny. Navíc se vám na bazarech vyplatí smlouvání. Pozor jen na úřední a bankovní jednání, tam by mohl vzniknout menší problém.

Rodina a vztahy

Rádi si věci do detailu naplánujete, ale ne vždy vyjdou tak, jak si představujete. Doma jste na všechno sami, rodina vám s ničím moc nepomůže. Týká se to mužů s opravami i žen s chodem domácnosti.

Zdraví a kondice

Záněty sliznic mohou někdy potrápit. Zejména, pokud se to týká očí. Objednejte se na prohlídku k očnímu lékaři. Pokud máte oči vysušené nebo podrážděné, kupte si sprej, který vaše sliznice zvlhčí.