Panna

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

V lásce zjistíte, že sice protějšek milujete, ale bohužel jste oba naprosto rozdílní, a z dlouhodobého hlediska by to nefungovalo. Rozhodnete se tedy hledat štěstí jinde, což se vám podaří a najdete partnera svých snů. V zaměstnání si dejte pozor na konflikty s nadřízeným, nemusely by se vám vyplatit. Raději poslouchejte, co vám říká. Ovšem pokud s ním vůbec nesouhlasíte, hledejte si jinou práci.

Láska a přátelství

Se svým vyvoleným se necítíte dobře. Vnímáte, že se nedokážete uvolnit, neumíte s ním být sami sebou. Je tedy načase poohlédnout se po jiném objektu. Jeden takový se už brzy objeví, dobře ho poznáte.

Peníze a práce

Možná jste se stali neočekávaně závislí na nakupování. Raději zabrzděte, protože financí ubývá a nemáte už pomalu kam sáhnout. Začnete se hlídat, přesto si občas neodpustíte nějakou tu rozmařilost.

Rodina a vztahy

Nemáte trpělivost, cokoliv kdokoliv řekne, okamžitě pojmete proti sobě. Rodině se to nelíbí, protože se s vámi nedá už pořádně komunikovat, aniž byste se nerozčílili. V tomto směru na sobě pracujte.

Zdraví a kondice

Co se týká fyzické kondice, jste naprosto v pohodě. Žádná nemoc, cvičíte, relaxujete, překonáváte překážky a pracujete na sobě. Stejně tak byste se měli zaměřit na svoji psychiku, tam to trochu vázne.