Panna

Horoskop na měsíc Srpen

Ti, kdo jsou nezaměstnaní, by neměli házet flintu do žita. Už brzy dostanou nabídku, která se prostě neodmítá. Budou se moci pořádně realizovat a učit se novým věcem. V lásce vám, milé Panny, bude přát celý Vesmír. Přijde vám do cesty protějšek, který bude pro vás jako stvořený. Bude to spíše přemýšlivý, rozumný typ, a budete se vzájemně úžasně doplňovat. Nezapomínejte odpočívat, ozve se únava.

Láska a přátelství

Sebedůvěra vám nechybí a čeká na vás protějšek vašich snů. Nemusíte se bát, že byste ho nějakým způsobem propásli. Naopak, ať půjdete kamkoliv, on si cestu k vám i k vašemu srdci najde, a to brzy.

Peníze a práce

Zvažte všechny podmínky při zakládání účtu. Nemusíte nikam spěchat, rozhodnete se dobře. Peníze máte našetřeny a zbytečně neutrácíte. Budete si moci dovolit investovat do hezké dovolené nebo bytu.

Rodina a vztahy

Máte pocit, že před vámi partner něco skrývá, nebo že se něčím trápí. Zkuste si s ním v klidu promluvit. Když nebude chtít, počkejte, až se bude chtít svěřit. Hlavně netlačte na pilu, nepomohlo by to.

Zdraví a kondice

Buďte hodní ke svým střevům a nezatěžujte je nevhodnou stravou. Jezte dostatek vlákniny, ovoce, zeleniny apod. Dbejte také na dostatečný pitný režim, především pijte neslazenou a neperlivou vodu.