Panna

Horoskop na měsíc Září

Na rande vyrazíte s někým, koho už delší dobu znáte, ale zatím vás nenapadlo, že by to mohlo klapat i ve vztahu. Jiskra přeskočí a bude to ten pravý nebo ta pravá. Ne vždy to musí být láska na první pohled. Také v zaměstnání se vám začíná dařit. Práci odvádíte kvalitní. Zaměstnavatel sice asi měl zpočátku s vámi nějaké problémy, ale ty již odezněly a nyní přemýšlí, jak vás za vaši práci odměnit.

Láska a přátelství

Vaše sebevědomí je nyní vysoké a to přitáhne do vašeho života spoustu protějšků. Vy si ale zatím jen užíváte a nikoho neberete vážně. Měnit se to začne koncem září, kdy vás někdo doopravdy zaujme.

Peníze a práce

Zapomeňte na sázení. Počítáte s rychle vydělanými penězi, ale štěstí se vám bude bohužel vyhýbat. Lepší by bylo se zamyslet, jak peníze vydělat. Sice budete šetřit déle, zato to bude finanční jistota.

Rodina a vztahy

Budete si muset lépe zorganizovat čas. Kvůli spoustě práce doma nemáte tolik času na rodinu ani přátele. Všichni už vám to vyčítají a také vy si přece budete muset někdy odpočinout. Tak proč ne teď.

Zdraví a kondice

Naštěstí vám tento měsíc nehrozí žádné zdravotní problémy. Neusněte ale na vavřínech a snažte se dodržovat správnou životosprávu, hodně spát, odpočívat, pít vodu a hýbat se. Dojděte si také do sauny.