Panna

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Máte rádi lidi, rádi se seznamujete a samozřejmě chcete k sobě zajímavý protějšek. Problém je v tom, že si ho nedokážete udržet. Může za to vaše výbušnost a negativní nastavení, které se u vás občas projeví. V zaměstnání se vám daří a určitě vám bude nabídnuto povýšení nebo zvýšení platu. Pro firmu děláte opravdu hodně. Děláte ale hodně také pro sebe? Určitě by vám pomohly meditace a zklidnění.

Láska a přátelství

Jste připraveni na vztah a potkáte člověka, který se vám na první pohled zalíbí. Jste nadšeni, koho jste si to přitáhli, ale vaše opojení nebude trvat dlouho. Postupně zjistíte, že si nerozumíte.

Peníze a práce

Určitě si budete moci finančně přilepšit. Nakupovat budete v akcích, které se opravdu vyplatí a také vás čeká pořádná výhra. Možná dědictví nebo jiný druh finanční podpory. Máte se vážně na co těšit.

Rodina a vztahy

Máte jasno v tom, co by se doma mělo změnit a co udělat jinak. Řeknete to své rodině, ale nějak nečekáte na jejich názor, což je hodně rozladí. Musíte vzít v úvahu, že by chtěli něco jiného než vy.

Zdraví a kondice

Pokud se budete přejídat a ještě jíst nezdravá jídla, zatížíte orgány, zejména střeva a začnete mít zdravotní potíže. Vaše životospráva je fakt hrozná. Myslete na to, co jíte, a vyhýbejte se smaženému.