Lev

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Lvíčci, v zaměstnání se vám opravdu dobře daří. Dále se zdokonalujete, jenže tím vám roste sebevědomí. To je dobře, ale nic se nemá přehánět, protože najednou začnete dělat chyby, které nebudete chtít uznat, a na kolegy se budete dívat skrz prsty. Jenže to neujde nadřízenému a o postup, který vám chtěl nabídnout, přijdete. Ani s protějškem si nerozumíte. Všechno jen naslibuje, ale nic nesplní.

Láska a přátelství

Váš protějšek vám slíbí hezký večer v restauraci či divadle, vy se připravíte a čekáte na něj. Přijde o dvě hodiny později, takže z večera nic nebude. A tak se to děje pořád. Opravdu vám za to stojí?

Peníze a práce

Na účtu jste měli menší úspory, ale najednou máte větší výdaje než příjmy a finance závratnou rychlostí mizí. Musíte si tedy najít ještě nějakou brigádu, abyste doplnili finanční zásoby, a šetřit.

Rodina a vztahy

Hodila by se vám rada nebo pomocná ruka od někoho velmi blízkého z vaší rodiny. Jenže očekávání, které do něj vkládáte, přijde vniveč. Buď se vám rada nebude líbit, nebo přímou pomoc rozhodně odmítne.

Zdraví a kondice

Momentálně jste na tom po zdravotní stránce velmi dobře. Netrápí vás žádné neduhy, všechno je v pořádku. Jen malá rada. Asi jste si toho vzali na sebe moc, takže určitě více odpočívejte a relaxujte.