Lev

Horoskop na měsíc Březen

V partnerství se objevují problémy. Nejste úplně spokojení a váš protějšek se s vámi cítí nesvobodný a utlačovaný, což vede k dalším hádkám. Možná máte tendenci z tohoto vztahu odejít, ale nedělejte neuvážená rozhodnutí. Pořád ještě máte šanci všechno urovnat. Ani zaměstnání se neobejde bez mráčků. Nadřízený není spokojený ani s vaší prací ani s vaším chováním. Zamyslete se, jak to dát do pořádku.

Láska a přátelství

Dlouhodobé vztahy prochází krizí. Hádky a obviňování jsou na denním pořádku. Svůj protějšek se snažíte manipulovat a on má potom tendenci od vás utíkat. Nezavrhujte ale tento vztah, dojde ke zlepšení.

Peníze a práce

Ve finanční oblasti jste se dostali do začarovaného kruhu. Utrácíte, váš účet se ztenčuje, tak odsouváte důležité platby. Jenže ty se zaplatit musí. Musíte více šetřit, nebo si najít další zaměstnání.

Rodina a vztahy

Rádi něco doma předěláváte a jste nadšeni, když vás za to rodina pochválí. Jenže momentálně nejedete na stejné vlně, takže se dočkáte kritiky. Asi by to chtělo se na větších úpravách předem domluvit.

Zdraví a kondice

Pokud vás trápí problémy se srdcem, na nic nečekejte a vyhledejte lékařskou pomoc. Přitom se vyhněte stresu, hádkám a emočním výkyvům. To všechno srdce oslabuje. Nezanedbávejte pohyb ani odpočinek.