Lev

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Lvi, v práci se vám daří. Neustále na sobě pracujete a vzděláváte se. To vám vynese nejen úspěch, ale i finanční zisk. Všimne si vás konkurence a nabídne vám místo vašich snů. Neváhejte a nabídku přijměte, budete spokojeni. V lásce to bude horší. Sice se zamilujete, ale stejně tak rychle vystřízlivíte. Váš protějšek vám neustále bude předhazovat vaše chyby, kterých jste se ani nedopustili.

Láska a přátelství

Jste si dobře vědomi, jak působíte na opačné pohlaví. A tak trochu toho využíváte. Potkáte protějšek, do kterého se zamilujete, ale nebude to trvat dlouho. Dojde k hádkám a vy se poohlédnete jinde.

Peníze a práce

Máte našetřeno něco málo peněz do zásoby. Můžete si tedy dovolit koupit hodnotnější věc. Problém je v tom, že se vám zalíbí utrácení a zanedlouho na vašem účtu nezbudou žádné finanční prostředky.

Rodina a vztahy

V poslední době trávíte hodně času s kamarády a rodině se to nemusí zamlouvat. Dojde i k několika větších neshodám a vy raději strávíte víkend s přáteli. S vašimi nejbližšími dojde časem k usmíření.

Zdraví a kondice

Zaměřte se nyní na svůj lymfatický systém. Pokud lymfa nefunguje správně tak, jak by měla, neodvádí se vám škodlivé látky v dostatečné míře z těla ven. Proto si zajděte na lymfatickou odbornou masáž.