Lev

Horoskop na měsíc Září

Jste Lvi, jste bojovníci, a to v lásce i práci. Vy se totiž zamilujete, jenže pak zjistíte, že váš protějšek to s vámi až tak vážně a upřímně nemyslí. Budete z toho ze začátku zklamaní, ale hned se otřepete a budete pokračovat v dalším seznamování. Taktéž v pracovní činnosti vám něco hned nepůjde, ale vy se všechno naučíte, nastudujete nebo se přihlásíte na školení. V každém případě to zvládnete.

Láska a přátelství

Partner se vám začne vyhýbat, budete mít snahu si s ním promluvit, ale bohužel bez úspěchu. Nakonec se rozhodne pro rozchod. Nesmutněte, kolem vás je spousta zajímavých protějšků, kteří o vás stojí.

Peníze a práce

Počátkem měsíce si budete moci dovolit se trochu rozmazlovat. Jenže zjistíte, že peníze zmizely a vy nemáte nic. Najděte si tedy přivýdělek a naučte se lépe hospodařit, abyste si mohli něco našetřit.

Rodina a vztahy

Tento měsíc budete mít neustále co dělat. Rozhodnete se, že dáte svému domovu nový kabát. Také přátelé vás vytáhnou někam ven a rovněž rodina bude chtít trávit čas s vámi. Budete úplně na roztrhání.

Zdraví a kondice

Chvíli je vám zima, chvíli zase vedro. Může to být způsobeno horším krevním oběhem. Vyzkoušejte saunu a různé otužování. Pokud pocítíte chlad od nohou i v noci, nestyďte se vzít si na spaní ponožky.