Lev

Horoskop na měsíc Srpen

Nálada a pozitivní energie, kterou vyzařujete, nezůstane bez povšimnutí. Opačné pohlaví vás doslova zaplaví pozváními na výlet či na večeři. Vyberete si nakonec moudře a zažijete opravdovou lásku. V pracovní sféře ale sami se sebou příliš spokojeni nejste. Tím, že se hodně kritizujete, tak říkáte svému okolí, že pracujete špatně. Raději svůj přístup přehodnoťte. A druzí svůj pohled změní také.

Láska a přátelství

Vyzařuje z vás radost ze života, rádi komunikujete a máte svému okolí co sdělit. Nudit se s vámi nikdo nebude. Na výběr tedy budete mít hned z několika partnerů, vás ale zaujme především ten jeden.

Peníze a práce

Neshazujte sebe ani svoji práci. Není vůbec špatná, jen vy jste přehnaně kritičtí. Vaši kolegové toho mohou zneužít a ještě vás v tom utvrdí. Panuje mezi vámi konkurence, nenechte se zahnat do kouta.

Rodina a vztahy

Váš dlouhodobý protějšek nemá náladu, vyhledává spory a neguje všechno, co vymyslíte. Nenechte se otrávit. Třeba si jen řeší nějaký svůj vnitřní problém. Ponechte si svůj optimismus a dobrou náladu.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na úrazy. Sice překypujete energií a snažíte se ji vybít sportem. Což je samozřejmě v pořádku, ale raději buďte v těch aktivitách opatrní. Taková zlomená končetina není nic příjemného.