Lev

Horoskop na měsíc Leden

Milí Lvíčci, pokud jste nezadaní, čeká na vás přehršel schůzek. Rádi se seznamujete a nyní budete mít příležitostí víc než dost. Užijte si toto období naplněné city. V zaměstnání to však bude horší. Váš nadřízený není spokojený s vaší prací a dá vám to najevo. Budete si ho muset opět získat na svou stranu, úkoly proto plňte svědomitě. Také zkuste nakupovat ve výprodejích, ušetříte. Pozor na úřady.

Láska a přátelství

Máte radost ze života, což se opačnému pohlaví líbí a přitahuje ho to k vám jako magnet. Z protějšků si můžete vybírat, vás ale momentálně baví více seznamování, než navazování dlouhodobějších vztahů.

Peníze a práce

Máte našetřené nějaké peníze a rádi byste je výhodně investovali. Promyslete si, zda si chcete pořídit nový nábytek, spotřebiče, dovolenou, bydlení, nebo je raději uložíte a budete z nich mít úroky.

Rodina a vztahy

V širší rodině se najde osůbka, možná švagrová, se kterou si absolutně nerozumíte. Zjišťujete, že vás všude pomlouvá a snaží se vám organizovat život, případně vám neustále poskytuje nevyžádané rady.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce se nemáte čeho obávat. Vaše fyzično i psychika budou výborné, vzali jste si k srdci rady ohledně životního stylu a stravování. Ani pohyb či cvičení nezanedbáváte, což je dobře.