Kozoroh

Horoskop na měsíc Září

Milí Kozorozi, zkraje měsíce se zamilujete. Bohužel do osoby, která vaše city neopětuje, takže se setkáte s odmítnutím. Možná ale brzy narazíte na človíčka, kterému vy nebudete lhostejní. Bude pro každou legraci, neberte si to osobně. V práci se na vás valí spousta restů, budete to muset zvládat. Kolega vás v tom však nenechá a podá vám pomocnou ruku. Jinak energie nebudete mít mnoho, odpočívejte.

Láska a přátelství

Myslíte si, že jste narazili na ten pravý protějšek. Bohužel on ale vaše city neopětuje, miluje totiž někoho jiného. Brzy se ale objeví někdo, kdo vám zlomené srdce vyléčí a ukáže vám krásy života.

Peníze a práce

Rádi nakupujete a chtěli byste si dopřávat hezké věci. Jenže to neodhadnete a dotyčné předměty kolikrát ani takovou hodnotu nemají. Navíc naletíte i různým podvodníkům. Naučte se lépe hospodařit.

Rodina a vztahy

Zapojíte se do nějakého kroužku, ale po pár lekcích tam přestanete chodit. Nesedne vám lektor ani kolektiv. Raději tedy oželíte peníze, které jste do toho investovali. Budete se více věnovat rodině.

Zdraví a kondice

Máte větší tendence k onemocněním, proto byste měli o své zdraví lépe pečovat. Jezte ovoce a zeleninu. Otužujte se, jděte do sauny a starejte se i o své duševní zdraví, nerozčilujte se a meditujte.