Kozoroh

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Nyní jste ve vztahu opravdu spokojeni a s protějškem jste na stejné vlně. Smysl pro humor vám ani jednomu nechybí, ale dávejte si pozor, ať to nepřeháníte. Váš partner to nejprve bere v legraci, ale když je toho moc, mohlo by toto popichování přerůst v konflikt. V zaměstnání se vám daří a určitě vás čeká krásná odměna. Navíc vám nechybí nápady a rádi se i nadále vzděláváte nejen ve svém oboru.

Láska a přátelství

Ve vztahu se cítíte dobře a plánujete s partnerem budoucnost. Zdá se, že nic nemůže stát vašemu štěstí v cestě. Jenže nastane situace, kdy vše přehodnotíte a zjistíte, že žijete s někým, koho neznáte.

Peníze a práce

Vy jste rozený obchodník. Peníze umíte velmi dobře rozmnožit a obchodní smlouvy vám rovněž nečiní potíže. Zdá se, že máte finančně velmi dobře našlápnuto. Neusněte ale na vavřínech a vzdělávejte se.

Rodina a vztahy

Osloví vás kolega nebo blízký přítel s žádostí o pomoc, co se financí nebo obchodu týká. Neodmítnete ho, vždyť se vyznáte, a nabídnete podporu. Práce vám jde od ruky a známý vám bude velmi vděčný.

Zdraví a kondice

Trápí vás kosti a klouby, možná by pomohlo víc pohybu, jiná výživa, tady určitě navštivte výživového poradce, nebo vám chybí nějaký vitamín. Navštivte proto raději i lékaře a zjistěte, co vám schází.