Kozoroh

Horoskop na měsíc Leden

Milí Kozorozi, v lednu se máte opravdu na co těšit. Čeká vás měsíc plný lásky i pracovních úspěchů. Ve vztazích vás čeká štěstí a velká láska. Pokud se už dlouho po někom díváte, tento zájem teď dojde naplnění. V zaměstnání váš nadřízený ocení vaši pracovitost i zkušenosti. Pokud pracujete na sebe, očekávejte příliv klientů, se kterými se dveře netrhnou. S financemi rovněž velké potíže nebudou.

Láska a přátelství

Už dlouho se vám líbí jeden člověk, ale ke sblížení zatím nedošlo. Nyní to napravte a udělejte první krok. Uvidíte, že se nemáte čeho bát a jiskření je oboustranné. Vesmír vás za vaši odvahu odmění.

Peníze a práce

S penězi umíte zacházet a nehrozí, že byste neměli na zaplacení účtů nebo koupi nějaké drobnosti, která by vám udělala radost. Dokonce byste mohli vyhrát, třeba poukázku na nákupy do obchodního domu.

Rodina a vztahy

Snažíte se rodinu neustále stmelovat a docela se vám daří. Uspořádáte větší rodinné setkání, což všichni ocení. Také vaše děti budou nadšené z programu, který pro ně vymyslíte. Prostě budete zářit.

Zdraví a kondice

Větší zdravotní potíže se vám vyhnou, přesto se můžete nachladit nebo chytit virózu. Teple se oblékejte, pijte čaje s citronem a jezte vitaminy. Také se vrhněte na otužování, nebo navštivte saunu.