Kozoroh

Horoskop na měsíc Srpen

Práce vás naplňuje, jde vám od ruky, máte nápady, jak různé věci vylepšit a to neunikne pozornosti vedení. Vynese vám to nejen uznání, ale též velmi bohatou finanční odměnu. To se však setká se žárlivostí kolegy, který se vám bude snažit znepříjemnit život. Nedejte na něj a všímejte si své práce. V lásce se budete tak trochu topit. Nynější protějšek vám totiž zrovna nevyhovuje. Přijde někdo lepší.

Láska a přátelství

Zamilujete se a váš chlad roztaje pokaždé, když svého vyvoleného či vyvolenou zahlédnete. Bohužel se k vám o dané osobě dostanou informace, které vás vůbec nepotěší a rozhodnete se známost ukončit.

Peníze a práce

S financemi zacházíte uvážlivě, takže si můžete dovolit nějakou dražší věc a také rodině udělat radost menším dárečkem. Dokonce se zlepší vaše obchodní dovednosti a vynese vám to slušnou částku peněz.

Rodina a vztahy

Snažíte se užít si léto a rodině dopřejete dovolenou v zahraničí. Bohužel výlety baví jen vás, dokonce si najdete i nové přátele, jenže vaše polovička i děti vaši snahu bojkotují. Nenechte se otrávit.

Zdraví a kondice

Možná vás potrápí pohybový systém. Zkuste výživové doplňky, které obsahují kolagen. Máte-li křeče v lýtkách, začněte jíst hořčík, uvolní to svaly. Od věci není ani masáž zad, šíje, nohou a rukou.