Kozoroh

Horoskop na měsíc Březen

Cítíte se nyní šťastní a zamilovaní. Konečně jste potkali protějšek, který vám vyhovuje, a se kterým jste velmi spokojeni. Tato vaše energie z vás vyzařuje, a dokonce i v práci jste všechno vzali za ten správný konec. Máte chuť do nových úkolů, učit se novým věcem i navázat lepší vztah s kolegy. Ti jsou samozřejmě rádi a v nových plánech vás podporují. To neujde ani šéfovi, u kterého máte plus.

Láska a přátelství

Pracujete na krásném vztahu, který se objevil zcela nečekaně. Užíváte si každou chvilku a je super, že je to oboustranné. Tento partner vás nezklame, naopak se vás snaží za každých okolností potěšit.

Peníze a práce

Může vás potkat zajímavá výhra. Naštěstí myslíte dopředu, takže si peníze uložíte a přemýšlíte, jak je nejlépe investovat, aby vám přinesly další zisk. Jste na dobré cestě, jen všechno dobře zvažte.

Rodina a vztahy

Jste velmi kreativní a zajímá vás umělecká činnost. Začíná se vám v ní dařit a přemluvíte k ní i ostatní členy rodiny. Je fajn, že můžete dělat spoustu činností společně, hodně vás to zase sblíží.

Zdraví a kondice

Jste zdraví, k onemocněním máte jen malou náchylnost, přesto na sebe dávejte pozor. Odpočívejte, dostatečně spěte, pijte vodu, jezte střídmě a dopřejte si pohyb, jenž je pro organismus velmi důležitý.