Valika – linka č. 22

Cikánské karty, vědma, rituály, cikánská magie

Mé jméno je Valika, pracuji již přes 30 let jako kartářka, vědma a čarodějka, ráda vám pomohu se všemi starostmi, které máte na srdci, můj dar jsem zdědila po své mamince a ta jej před lety také zdědila od své maminky. Umění výkladu karet a věštby osudu se v naší rodině dědí již po generace.

Jsem olašská vědma a jak již léta říkám, my tuhle dovednost máme v krvi. Pokud se nebojíte svého osudu a chcete se ode mě dozvědět pravdivou věštbu tak mi neváhejte zavolat.

Povedu Vás s láskou a úctou na Vaši cestě ke splněným přáním. Nabízím vám také komplexní poradenství v oblasti magie, rituálů, karmy ,astrologie, numerologie či minulých životů. Avšak i o zdraví se musíme starat, opatrovat jej. Když nám zdravíčko nepřeje, tak i úsměv na tváři se těžko hledá.

Těším se na Vás a ráda Vám budu nápomocna.
S úctou Vaše Valika.

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !