Sofie – linka č. 43

astrologie,horoskopy,vyklad karet, numerologie

Jmenuji se Sofie, původním povoláním jsem ing. ekonomie, k duchovnim rozměrům života mne přivedlo hledání odpovědí na nevyřešené otázky vlastního života, v roce 1990 jsem začala studiem astrologíe, postupně se přidával tarot, etikoterapie, andělské karty, traumaterapie, rodinné konstelace, karty Symbolonu, Bachova květová terapie, hooponopono, léčebné kódy. Ve své praxi se zabývám hlavně poradenstvím v oblasti partnerských a rodinných vztahů, hledáním nových pohledů na vlastní názorová a emocionální přesvědčení, která ovlivňují naše vztahy s lidmi i se sebou.

Jejich uvědomněním dojde ke změně, uvolnění a jasnějšímu vhledu do problematické životní situace. Další moje specializace je hledání skrytých vzorců chování, cítění nebo myšlení, které působí v rodinách často celé generace. Jejich vynesením z podvědomí do vědomí se situace v rodině, na pracovišti, ve formě, ve vztazich začne uvolňovat a pročišťovat. Zpracovávám horoskopy nativní, partnerské, dětské, tranzitní, často kombinuji astrologii s výkladem tarotových karet a nebo karet Symbolonu.
Moje práce je zajímavá hlavně pro ty z vás, kteří mají zájem se dále rozvíjet a vytvářet si tak šťastnější, láskyplnější, naplněnější a radostnější přítomnost a tím i budoucnost.

Kdy mne zavolat?

Když vás opakovaně něco trápí, nevíte si rady ve vztahu k partnerovi, dětem, k rodičům, když se rozhodujete o změně povolání, bydliště, práce, chcete začít podnikat, vybíráte si obor studia, chcete prodat nebo koupit nemovitost, máte partnerskou, emocionální nebo jinou krizi, hledáte duchovní příčinu své nemoci. Společně určitě najdeme řešení, které vám pomůže žít šťastný a naplněný život.

Těším se na Vás a Vaše dotazy.
S láskou Sofie

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !