Schery – linka č. 92

Karty Lenormand, partnerské rozbory, živlová magie, tarot

Vítám Vás a srdečně zdravím každého, kdo zde hledá odpovědi na své otázky.

Jsem kartářka Schery a celý život se zabývám výkladem budoucnosti, mé kořeny sahají do srdce Baghdádu, během života jsem také získala mnoho zasvěcení a bylo mi předáno mnoho z orientálního učení. Každý se narodí s nějakými dary a talenty a u mě se tento dar projevil po úmrtí mé maminky,která byla také velmi známá kartářka a vždy říkala: “ Máš v sobě dar a pomáhej lidem,kteří potřebují životní radu nebo nahléd do budoucnosti, aby mohli včas vyřešit svoji životní pouť a svůj osud“. A to také dnes a denně dělám. Mohu Vám nabídnout a poradit, jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy, rodinou¬, prací či zdravotním stavem, alternativní rady i magické rituály. Budu se snažit Vám vždy kvalitně pomoci. Ze srdce se těším na Vaše zavolání.

S láskou schery

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !