Ráchel – linka č.30

kartářka, vědma, tarot, cikánské karty, přírodní magie, partnerské vztahy, rozbory

Srdečně Vás zdravím a tímto také vítám na naší Věštírně,
mé jméno je Ráchel a již více než 15 let úspěšně provádím výklad z karet, věštbu budoucnosti a také přírodní magii. Ke svému výkladu používám klasické tarotové a cikánské karty. Skrze napojení se na Váš hlas a také pomoci data Vašeho narození dokážu velmi přesně predikovat a určit jakým směrem se Váš život bude ubírat a jak co nejlépe pomoci tomu, abyste svůj život mohli prožít ve štěstí a v radosti. Jsem kartářkou na plný úvazek, takže jsem pro Vás k dispozici téměř nepřetržitě. Vše co umím a také Vám mohu poskytnout, jsem se naučila za roky mé praxe v tomto oboru. Můj přirozený zájem o duchovno a ezoteriku mě vždy vedl k získávání nových znalostí a vědomostí. Pokud Vás cokoliv trápí a nevíte si rady, hlavou se Vám honí tisíc otázek a myšlenek neváhejte využít mých služeb, jsem tu pro Vás abych Vám vždy pomáhala. Vždy se budu snažit co nejpřesněji interpretovat co Vám chtějí karty sdělit a jaké Vás čekají změny.

Budu se s láskou těšit na Vaše zavolání

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !