Marion – linka č. 89

výklad karet, numerologie, rozbor osobnosti, energie

Mé jméno je Marion, jsem kartářka, vědma a numeroložka. Touto velmi zajímavou a myslím, že v dnešní době velmi potřebnou profesí se zabývám již 30 let. Jsem zde od toho, abych Vám ukázala problém který řešíte z více úhlů pohledu a navedla Vás na cestu k úspěšnému řešení. Nejsem jen obyčejná kartářka, propojuji vibrace vašeho data narození s významy karet a dávným učením mých předků. Tím získávám komplexní rozbor a predikci Vaší budoucnosti.

Vždy se snažím Vám co nejlépe sdělit co Vám karty chtějí říci. Neváhejte se na mě obrátit s jakoukoliv otázkou, vždy se budu snažit předat Vám klíč k radosti a vyřešení vašich neduhů. Skrze napojení na Vaše biopole také mohu upozornit na blížící se zdravotní problémy či osudové zvraty a tím Vám pomoci jim předejít. Tuto práci beru jako velký dar a možnost pomoci všem lidem, kteří však o pomoc požádají …

S úctou se těším na Vaše zavolání.Vaše Marion

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !