Jan

Jan – linka č. 11

výklad karet, léčitelství, magie, vztahy
Mé jméno je Jan, do vínku mi byl dán dar jasnovidnosti a umění předpovídat budoucnost. Toto umění se v mé rodině dědilo skrze linii žen, má pra-pra-pra babička Aurelie byla čarodějkou a žila na území dnešního Maďarska a do „učení“ mě také vzala v útlém věku jedna uznávaná cikánská čarodějka a vědma.
Již jako malé dítě jsem začal vykládat karty babičkám, tetičkám a postupně se vše začalo plnit. V průběhu celé mé práce jsem prošel těžkými zkouškami mé vytrvalosti a touhy pomoci lidem.
Vyplatilo se a dnes jsem již léta každodenně vyhledáván pro své schopnosti. Pomohu vám odkrýt Vaši budoucnost ve všech oblastech vašeho života. Žádné téma není tabu ! Řešení často velmi složitého problému se ukrývá v maličkostech neplatí to ovšem vždy.
Automatickou kresbou mohu rozkreslit nepřeberné množství problémů, předat vám vzkazy od Andělů a Archandělů, odhalit bloky, negativní energie či překážky, které Vám brání a hlavně najít řešení jak z této situace ven. Ověřte sami jak přesné mé výklady a predikce jsou !
Povedu Vás s láskou a úctou na Vaši cestě ke splněným přáním. Nabízím vám také komplexní poradenství v oblasti magie, rituálů, karmy ,astrologie, numerologie či minulých životů. Avšak i o zdraví se musíme starat, opatrovat jej. Když nám zdravíčko nepřeje, tak i úsměv na tváři se těžko hledá.
Jsem mistrem-učitelem vysokovibračních a multidimenzionálních systémů léčení což znamená, že Vám mohu pomoci i v oblasti Vašeho zdraví mimo to mohu na míru doporučit bylinky či jiné prospěšné rostlinné produkty. Brání vám něco k dosažení Vašeho cíle ? Mám jako jeden z mála přímé napojení na Akašické záznamy a tak si mohu vyhledat každou inkarnaci vaší duše a řešit problémy s tím spojené.
Chcete znát detailně svou budoucnost ? Řešíte partnerský vztah nebo Vás opustila milovaná osoba ? Chcete konkrétní odpověď na Vaši otázku ? Řešíte prodej nemovitosti ? Někdo na Vás zle působí ? Nevíte jak se máte rozhodnout ? Chcete získat zpět lásku, štěstí, bohatství a nevíte jak na to ? Tak neváhejte a svěřte svůj osud do rukou odborníka. Ze srdce se těším na Vaše zavolání …
S láskou, úctou a pokorou Váš kartář Jan