Hanah – linka č. 44

tarot, kyvadlo, virgule, karma, numerologie, rozbory, energie

Zdravím Vás, Mé jméno je Hanah a je to dnes již více než 30 let, co jsem sama poprvé v životě potřebovala pomoc od kartářky, tehdy jsem ještě nevěděla, že sama budu pomáhat lidem. U výkladu mi tehdy kartářka sdělila, že mám velký dar a silné napojení. Začala jsem se tedy o ezoteriku a New Age směry zajímat více a dnes již několik let touto cestou pomáhám těm, kteří mě o pomoc požádají. Ke svým výkladům používám tarotové karty, které jsou schopné přesně velmi přesně zobrazit klientovu minulost, současnost i budoucnost.

K doplnění veškerých informací používám kyvadlo a karmickou numerologii. Vždy se snažím podat věštbu z více úhlů a najít cestu k řešení všech problémů. I když je nyní Vaše přítomnost jakkoli komplikovaná či nepřehledná, pamatujte že vždy existuje řešení a společně ho určitě najdeme.

Budu se s láskou těšit na Vaše zavolání.S láskou Vaše Hannah

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !