Ella – linka č. 12

tarot, kartářka, vědma, partnerské vztahy, energie

Srdečně Vás Vítám na naší Věštírně !

Mé jméno je Ella a pracuji pro Vás jako kartářka, vědma a energetická terapeutka. Mé schopnosti, dar, jsem získala v mládí.
Postupem času a během svého duchovního rozvoje a výcviku jsem získala napojení na Vyšší síly. Zabývám se také energiemi. Dokáží se napojit na lidi i okolí. Mám velmi silnou intuici a jsem mimořádně empatická. Pracuji s různými typy tarotových karet a mimo jiné také komunikuji a pracuji s Anděly. Pohybuji se i v oblasti poradenství a osobním rozvoji, či seberealizace, také v oblasti vztahů a motivace lidí. Ptejte se mých karet a kyvadla na lásku, práci, peníze, partnerství, děti, jednoduše na vše, na co potřebujete znát pravdivou a erudovanou odpověď. Budu se Vám snažit býti nápomocná v období krize a nezdarů. Navedu Vás na novou cestu a ukáži směr a cíl ! Nyní už je vše jen na Vás …

Budu se srdečně těšit na Vaše zavolání.

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !