Elen – linka č.69

Cikánské karty, tarot, partnerské vztahy, energie, rozbory

Vítám Vás !
Mé jméno je Elen a výkladem cikánských karet, tarotu a také bílou magií se zabývám od dětství, nyní tedy již více než 50 let. Jsem typická romská kartářka s velkým temperamentem a chutí do života. Ovšem tato práce je pro mě umění a také velký dar, který mi dává možnost předávat Vám všem odpovědi na otázky, které Vás trápí.

Nebojte se ptát na lásku, práci, finance a další důležité aspekty života. Jsem tu od toho abych Vám poradila a pomohla. Jsem ke svým klientům vždy upřímná a snažím přesně předat poselství, které Vám karty chtějí sdělit. Mohu Vám také poradit v oblasti bílé magie, ochraných kouzel, bylinek a mnoho dalšího. Budu se snažit Vám vždy podat pomocnou ruku a odvést kvalitní práci.

Pro dosažení Vašich přání vytvářím rituály na míru a také nabízím magickou ochranu od černé magie, kleteb a uřknutí. Svým klientům vracím chuť do života, vedu je ke světlu, lásce, dobru, víře, trpělivosti a harmonii.

Budu se těšit na Vaše zavolání
Vaše kartářka Elen.

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !