Camila – linka č.66

tarot, runové karty, energie, odblokování, partnerské vztahy, krizové situace

Vítám Vás na naší Věštírně,
mé jméno je Camila a dnes již více než 25 let pro Vás pracuji jako kartářka, vědma a energetická terapeutka. Ke svým výkladům používám mnoho druhů karet, mimo jiné tarot v kombinaci s runovými kartami a také napojení na Universum a Anděly. Tato práce je pro mě dar, který používám ku pomoci Vám všem, kteří hledají odpovědi na své cestě životem.

Nabízím Vám pomoc, radu, vysvětlení. Je jen na Vás, jak se vším co Vám mé karty sdělí budete nakládat. Opravdová věštkyně Vás nesmí do ničeho nutit, nesmí Vás programovat. Pokud to dělá není dobrá. Opravdová věštkyně Vám musí být oporou a musí také dokázat erudovaně poradit v různých životních situacích. Pokud chcete pravdivou věštbu od opravdové kartářky, neváhejte se na mě obrátit. Láska, práce, peníze, partnerství, děti? Řešíte těžkou situaci a nevíte jak se máte rozhodnout ? Potřebujete poradit a vybrat směr, který pro Vás bude vhodný ? Řešíte partnerskou krizi nebo Vám je partner nevěrný ? Jsem zde pro Vás, abych Vám pomohla, poradila a sdělila vše co Vám karty o Vašem osudu chtějí vyjevit. Mohu Vám také pomoci v oblasti energií, odblokovat negativní energie, vyčistit čakry, naklonit štěstí na Vaši stranu. Nebojte se ptát a požádat o pomoc.

Bývám pro Vás pravidelně připojená v pondělí, středu a čtvrtek vždy po 17 hod. a v neděli po 20 hod.

Těším se na Vaše zavolání.
Vaše Camila

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !