Sofia – linka č. 56

Védská astrologie, výklad karet, rozbory, vztahy, tarot

Mé jméno Sofia.

Výkladem karet a poradenstvím se zabývám více než 20 let. Věštecké schopnosti jsem získala po mé babičce a matce, která byla velmi úspěšnou kartářkou a léčitelkou. K věštění používám více druhů karet, ale nejoblíbenější jsou karty mariášové.Zabývám se také VÉDSKOU partnerskou astrologií a numerologií. Používám ji pouze pro partnerské vztahy.

Tato metoda je jednou z nejstarších a je velmi přesná. Vycházím zásadně z indických podkladů, které pak spojuji se západní metodou. samostatná .

Mám mimo jiné léčitelské schopnosti, pracuji s energií, runami, léčivými kameny a sestavuji bylinné léčby. Ráda Vám milí přátelé pomohu v nelehkých životních situacích, ať už pomocí karet nebo informací, které mi v tu chvíli budou prostřednictvím Vyšší Moci sděleny.

Budu se těšit s láskou a Vaše zavolání … Vaše Sofia

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !