Anemari Nada – linka č.88

kartářka, vědma, mariášové karty, cikánské karty, andělská terapie, partnerské vztahy

Zdravím všechny, které právě zaujal můj profil a má osoba zde na naší Věštírně. Prosím čtěte dále, ať víte co Vám ,,KLIENTŮM“ mohu nabídnout. Zabývám se výkladem karet a to mariášových, andělských, cikánských a mimo jiné také chiromantií a andělskou terapií. Vždy se Vám snažím podat erudovanou a přesnou odpověď na otázky, které mi pokládáte a snažím se Vás navést na správnou cestu.Ať tomu věříte či ne, mé karty dokáží velmi přesně naznačit cestu Vašeho osudu a také upozornit na věci, které mohou vše zkomplikovat. Pomohu Vám se napojit na Vašeho Anděla Strážného a najít společně s Vámi cestu, která bude pro Vás to pravé a jedinečné. Poradím Vám jak vylepšit či vyřešit problémy v partnerských vztazích a přinést štěstí a blahobyt do Vašeho života zde na fyzickém světě. A nejen to …mé poradenství spočívá také v tom jak zharmonizovat svou duši a tělo. Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se na mě obrátit. Jsem zde pro Vás !

S láskou Vaše Anemari Nada

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !