Andrea – linka č.83

vědma, karty Lenormand, kyvadlo, partnerské vztahy, vize

Vítám Vás na naší Věštírně,
jmenuji se Andrea a pracuji pro Vás denně jako kartářka a vědma. Specializuji se na výklad karet LENORMAND již více než 10 let. Při svých výkladech používám mimo jiné také křišťálové kyvadlo, které mi vždy pravdivě ukáže odpovědi na otázky, které pokládám.

Dříve jsem pracovala ve zdravotnictví, které mě naučilo mnoho z oblasti fyzického těla apod.  Později jsem začala v prostorech jedné krásné čajovny poskytovat klientům výklady karet a za ty léta mé práce jsem poznala mnoho lidských nelehkých osudů. Vím tedy, že se každý z nás nejednou ocitne na rozcestí a potřebuje poradit. Proto jsem zde nyní pro Vás na naší online věštírně.

Pomohu Vám otevřít oči a ukázat směr cesty, upozornit na nepříjemné záležitosti a najít nový směr života, najít motivaci, seberealizaci, osobní rozvoj, zvýšit sebevědomí a odpovím Vám na otázky, které Vám dělají starost, které Vás tíží …

Nebojte se a zavolejte, ptejte se na lásku, partnerské vztah, nový domov, finance, práci … prostě na cokoliv co Vás zajímá.

Těším se na Vaše zavolání
S láskou Andrea

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !