Alice – linka č. 73

Srdečně Vás Vítám na naší Věštírně !

Vítám Vás na naší Věštírně , mé jméno je Alice a od dětství mám vyvinutou silnou intuici a také dar vidět do budoucna. Mimo jiné čtu z kávové sedliny a vykládám lidem osud z jejich snů. Jsem zde abych pomohla všem, kteří mají problémy se vztahy, láskou, financemi a zdravím. Předpokládám, že vše se děje na základě synchronicity a tudíž si mne vybere jenom takový člověk, jemuž mohu skutečně v něčem pomoci.

Nic není tabu, dokážu poradit a říci, jaké cesty se před Vámi otvírají. A co by bylo pro vás lepší. Řeknu vám, co vás na jaké cestě čeká, záleží pak na vás, jaký směr si zvolíte. Moji přátelé a klienti se na mě obrací s prosbami o pomoc, nikdy je neodmítám, protože vím, jaké to je, když se člověk trápí.
Vždy mě potěší zpětná vazba. Poslední dobou se na mne čím dál častěji obracejí lidé s žádostí o sejmutí kletby, neutralizaci negativních energií, či s prosbou o vymanění se z psychických útoků okolí. I s těmito problémy Vám mohu pomoci. Jsem bílá čarodějka. Každý si pod tímto pojmem vybaví něco jiného. Čarodějnictví si po staletí neslo stigma zla.

V odborných slovnících by se jistě našlo, že jedním z významů slova čarodějnice je “žena pravděpodobně posedlá zlými duchy, jež ovládá magii.” V rozporu s tím je angické slovo witch , jež pochází z anglosaského výrazu wicca a to je výraz pro moudrou osobu. Vědmu, jež svými schopnostmi a dovednostmi, které mohla mít vrozené, či naučené pilným studiem pomáhajíc druhým lidem svými vyjímečnými schopnostmi. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv problémem. Ráda Vám pomohu najít cestu řešení.

Budu se s láskou těšit na Vaše zavolání.Vaše Alice

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !