Váhy

Váhy

Horoskop na měsíc Prosinec

Zaměřte se na umělecké vyjádření své osobnosti. Nemusíte to mít hned jako náplň práce, která vás má živit. Všechno má svůj čas, nikam nespěchejte. Ale například takové kreslení nebo malování vám může pomoci nejen se svobodně vyjádřit, ale také zbavuje stresu a napětí. To samé se týká hudby. Prociťte ji, zazpívejte nebo zahrajte na nějaký hudební nástroj. Možností je všude kolem opravdu spousta.

Láska a přátelství

V první půlce měsíce to vypadá na konflikty, ale zato usmiřování bude krásné. Nezadaní zase potkají svůj vysněný protějšek, se kterým se budou opravdu milovat a najdou v tomto vztahu velké štěstí.

Peníze a práce

Umělecká oblast je pro vás jako stvořená. Zkuste se realizovat víc, uvidíte, že se vám bude dařit. Chce to jen chvilku trpělivosti. Určitě se najdete a budete brzy vědět, co byste vlastně chtěli.

Rodina a vztahy

S rodinou máte dobré vztahy a je vám s nimi velmi dobře. Občas to sice mezi vámi zajiskří, ale to vy hravě zvládnete. Jinak vás čeká rodinné porozumění, úžasné zázemí a vstřícnost ze strany dětí.

Zdraví a kondice

Metabolismus máte poněkud pomalejší. Je to způsobeno především nezdravým způsobem života. Chtělo by to více pohybu, nesedět jen v kanceláři na židli. Také zdravá strava by vám mohla velmi pomoci.