Váhy

Váhy

Horoskop na měsíc Únor

Budete sice muset čelit zapeklitým problémům, ale Vesmír vám do cesty nepošle nic, co byste nezvládli. Takže se snažte, aby vás opustila melancholická nálada a negativní energie. Na všem hledejte to pozitivní. Takto naladěni zvládnete každou situaci bez větších propadů. Určitě se snažte udržet si dobrou náladu a optimismus. Takto všechno zvládnete bez problémů. Věřte si a vše se v dobré obrátí.

Láska a přátelství

Našli jste skvělý protějšek, se kterým si velmi rozumíte. Cítíte, že vás opravdu miluje, ale přesto vám něco vadí. Nedokážete to definovat, ale něco je tam špatně. Měli byste dát na svoje pocity.

Peníze a práce

Svoji práci milujete a pracovní náročné tempo zvládáte. Dokonce jste odolní i proti stresu. Bohužel vaši kolegové vám začnou závidět, takže na pracovišti bude panovat trochu té negativní energie.

Rodina a vztahy

Budete muset řešit problémy s rodiči, kteří vás stále nepovažují za dospělé osoby, schopné si řídit život. Vysvětlování bohužel nepomůže, zkuste na ně tedy jinou taktiku. Určitě společnou řeč najdete.

Zdraví a kondice

Zjišťujete, že vaše váha jde nahoru. Změňte svůj životní styl. Jezte hlavně ovoce a zeleninu. Hodně se hýbejte. Pokud nemáte čas, choďte alespoň jednu stanici pěšky, nečekejte na tramvaj nebo autobus.