Střelec

Střelec

Horoskop na měsíc Listopad

Milí Střelci, tento měsíc máte tendenci všechno přeceňovat, a pak můžete být zklamaní. Raději se na věci, lidi a události dívejte realisticky. Abyste si odpočinuli, odjeďte někam za sluníčkem do teplých krajin. Naberete sílu a ještě uvidíte vše s nadhledem, který je velmi přínosný. Měli byste rovněž eliminovat hádky s vaším nadřízeným, abyste se po dovolené měli kam vrátit. I on může mít pravdu.
Láska a přátelství
Vaše nároky na protějšek jsou stále vyšší a vyšší. To je dobře, bohužel současný partner či partnerka mají k vašemu ideálu hodně daleko. Možná by bylo dobré počkat si na nějaký vhodnější protějšek.
Peníze a práce
Nepracujete sice špatně, přesto máte o sobě až moc velké mínění. Vaše pracovní výsledky neodpovídají vašim finančním požadavkům. Momentálně byste si neměli říkat o vyšší plat, bylo by to nehorázné.
Rodina a vztahy
Rodinné roztržky vám znepříjemňují život. Všichni jste podráždění a všechny problémy navíc zveličujete. Měli byste si dát od sebe pauzu a strávit nějaký čas každý zvlášť. Alespoň třeba jeden víkend.
Zdraví a kondice
Nemáte mnoho energie a ještě navíc jste podráždění a neumíte držet nervy na uzdě. Pravděpodobně vám chybí dostatek spánku, dostatek tekutin a vitamíny či minerály. Chtělo by to asi více odpočinku.