Střelec

Střelec

Horoskop na měsíc Únor

Budete mít štěstí a ve všem, co začnete, zaznamenáte úspěch. Může se to týkat práce i osobních vztahů. Nezapomeňte ale, že kolo štěstí se může otočit a vy se ocitnete dole. Toto kolo by se mělo začít otáčet ve druhé půlce února. Buďte na to připraveni, aby vás případný neúspěch nesrazil na kolena. Vy byste ale měli všechny zmatky zvládnout s naprostým přehledem. Jste opravdu velmi silné osobnosti.

Láska a přátelství

Potřebujete vedle sebe protějšek, který by byl hodně činorodý, zábavný a měl smysl pro humor. Vedle škarohlída byste se necítili dobře. Proto vybírejte pečlivě, v nejbližší době už budete mít z čeho.

Peníze a práce

O peníze mít nouzi nebudete. Jste velmi šikovní a umíte je vydělat. Po první třetině února si ale dejte pozor na uzavírání smluv nebo půjček. Nemusely by se vám vyplatit a o investice byste přišli.

Rodina a vztahy

Rozepře s vašimi rodiči vás budou trochu ničit, ale musíte získat nadhled. Určitě to nebude nakonec tak strašné. Spíše půjde o názorové generační rozdíly, které budou gradovat ve druhé půlce února.

Zdraví a kondice

Možná máte v nepořádku svá játra. Měli byste s tím začít něco dělat, protože tento orgán je opravdu velmi důležitý pro fungování organismu. Vynechte alkohol a cigarety a jděte k lékaři na vyšetření.