Střelec

Střelec

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Střelci, listopad bude pro vás trochu divočejší období, a to v oblasti emocí. Pár dní budete v pohodě a budete si říkat, jak je skvělé, když máte dobrou náladu a vidíte celý svět pozitivně. Poté ale nastane propad a vy se budete utápět v beznaději, než přijde opět nějaká dobrá zpráva. Nyní tedy budete mít spoustu příležitostí naučit se se svými emocemi pracovat a nenechat se jimi pohlcovat.

Láska a přátelství

Toužíte po lásce, kde byste si s druhým člověkem opravdu rozuměli. Rozhlédněte se kolem sebe, nablízku je vám kamarád nebo kamarádka, kteří vás tajně milují. Možná ve svém podvědomí už něco tušíte.

Peníze a práce

V zaměstnání jste spíše solitér a raději pracujete sami. Pak je čas naučit se spolupráci s ostatními lidmi. Pokud naopak sami pracovat neumíte, dejte si úkol a ten bez pomoci kolegů doveďte do konce.

Rodina a vztahy

Půlka měsíce proběhne v souladu s vaší polovičkou. Budete si navzájem oporou bez zbytečných dohadů. Možná na vás ale bude moc starostí, takže koncem listopadu proběhne i nějaká neférová konverzace.

Zdraví a kondice

Budete se cítit velmi unaveni a budete pociťovat zvýšenou potřebu spánku. Pokud si o to vaše tělo řekne, vyhovte mu. Pokud bude únava trvat déle, mohla by to odnést nejen vaše psychika, ale i zdraví.