Ryby

Ryby

Horoskop na měsíc Duben

Problémy se vám bohužel nevyhnou v žádné oblasti. Budete muset čelit neustálým potížím, až vás to začne malinko vyčerpávat. Nevzdávejte se, nakonec všechno vyřešíte ke své i cizí spokojenosti. Jen je nutné, abyste si zachovali chladnou hlavu a nadhled. Dívejte se na to jako na film, abyste si udrželi pozitivní přístup. Nesmíte dopustit, aby vás jakékoliv potíže semlely. Vy to určitě zvládnete.
Láska a přátelství
Pocítíte silnou přitažlivost k svému protějšku, ale v duševní rovině se naprosto míjíte. Vy ho chcete mít jen pro sebe, ale váš partner miluje společnost a zábavu. Nějak se vám to nebude dařit sladit.
Peníze a práce
Práce se na vás valí a vy nebudete schopni ji stihnout. Navíc to bude práce celkem náročná, se kterou si nebudete vědět až tak rady. Váš nadřízený bude notně nespokojen, a dá vám to patřičně najevo.
Rodina a vztahy
V rodině je velmi napjatá atmosféra. Hádky jsou na denním pořádku a vy jim neumíte předcházet. Zkuste nic neřešit a na nějaký čas se uklidit do ústraní. V této těžké době vám pomohou vaši přátelé.
Zdraví a kondice
Stres, který nyní prožíváte, se začne projevovat i na vašem zdraví. Budete náchylní k různým zánětům, které se vám budou stěhovat po celém těle. Ale nejprve musíte zapracovat na zdraví svojí duše.