Ryby

Ryby

Horoskop na měsíc Únor

Máte obrovskou představivost, která vám pomůže řešit menší problémy. Především tento měsíc je pro to jako stvořený. Také se vám začnou plnit přání, která jste vyslali do vesmíru a čekáte, co z nich bude. Zaměřte se na svá přátelství, která se neustále rozvíjí. Pěstujte společné aktivity, pomůže vám to stmelit vztahy. Můžete zajít společně třeba na bowling, do kina, divadla či na večeři a vínko.

Láska a přátelství

Očekávejte velkou porci romantiky a lásky. Váš vysněný protějšek je už totiž blízko vás a čeká na vaše pozvání do života. Takže neváhejte a zkuste ho zavolat, určitě toho nebudete ani náhodou litovat.

Peníze a práce

Dosud jste byli zvyklí mít jenom tu část peněz, kterou opravdu potřebujete. Teď si ale budete muset zvykat na to, že financí na vašem účtě bude přibývat. Konečně si budete moci dopřát vše, co chcete.

Rodina a vztahy

Zatím je to u vás doma všechno v klidu, žádné velké zvraty se nedějí. Užívejte si rodinnou pohodu, která by vám měla vydržet po celý měsíc. Sice občas nějaký mrak přeletí, ale nebude to nic hrozného.

Zdraví a kondice

Měli byste si zajít na lymfatickou masáž, která je opravdu zdraví prospěšná. Musíte si ale najít skutečného odborníka, aby to mělo smysl. Navíc je lepší ruční masáž než přístrojová. Vybírejte pečlivě.