Ryby

Ryby

Horoskop na měsíc Prosinec

Do cesty vám budou nyní přicházet samé zajímavé nabídky. Že jsou zajímavé se bude jevit pouze na první letmý pohled. Takže všechno pečlivě prozkoumejte a shánějte si náležité informace. Ne všechny totiž budou k vašemu prospěchu, i když se to zpočátku tak jeví. Může jít o nabídky práce nebo nového financování, ale také třeba nového protějšku či nových přátel. Byla by škoda někomu zbytečně naletět.

Láska a přátelství

Máte přesnou představu o svém budoucím protějšku. Dokonce si představujete, jakou práci má dělat, kolik vydělávat peněz a podobně. To ale takto nefunguje. Spíše se rozhlížejte kolem a vybírejte si.

Peníze a práce

Se svým nadřízeným určitě nejste úplně na stejné vlně. Vaše názory se diametrálně liší. Problém je, že on je šéf, takže budete muset buď uposlechnout nebo se poohlédnout po jiném pracovním místě.

Rodina a vztahy

Jste podráždění z práce, což nebude určitě vašim rodinným vztahům příliš prospívat. Zkuste nechat myšlenky na práci v zaměstnání a nenosit je domů. Prospějete tím sobě, ale i dětem a vaší polovičce.

Zdraví a kondice

Chystáte-li se sportovat, dejte si pozor na úrazy, které by vám mohly zkomplikovat život. Hrozí totiž úrazy těžší, například zlomeniny končetin nebo ještě něčeho horšího. Zkontrolujte také pojistku!