Ryby

Ryby

Horoskop na měsíc Listopad

Momentálně byste neměli dělat ukvapená rozhodnutí, a to v žádné oblasti. Spíše si dejte oddechový čas a odpočívejte. Snažte se na všechno dívat z nadhledu a všechno si pořádně promyslet, než začnete jednat. Neberte si půjčky, nevěřte nabídkám, které se k vám jen pohrnou, a ani nevěřte všemu, co se vám bude každý snažit vnutit. Ať zboží nebo myšlenky. Přemýšlejte o všem sami, dejte na svou intuici.
Láska a přátelství
Cítíte se zamilovaní a váš protějšek je na tom stejně. Jen se potýkáte s jeho hádavostí a sebeprosazováním. Všechno je ale o hranicích, které si musíte určit a za ně ho nepustit. Problémy se vyřeší.
Peníze a práce
Jste velmi šikovní a váš zaměstnavatel na to začíná přicházet. Vaše schopnosti totiž podcenil. A je na vás, zda mu dát šanci nebo si najít jiné pracovní uplatnění. Všechno si sami v klidu promyslete.
Rodina a vztahy
Vaším velkým snem je domek se zahrádkou. Pokud je ještě nemáte, svolejte rodinnou radu a zkuste vymyslet, jak by se to dalo zařídit. Třeba všichni společně něco vymyslíte. Finance by mohly stačit.
Zdraví a kondice
Chvílemi se budete cítit dobře, chvílemi hůře. Máte také tendenci k psychickému i fyzickému vyčerpání. Problémy a úkoly, které nejsou nutné vyřešit okamžitě, zkuste odložit. Nikam bohužel neutečou.