Rak

Rak

Horoskop na měsíc Prosinec

Velký problém budete mít s rodiči. Jednak jsou jiná generace a na váš způsob života budou mít jiné názory než vy, což vám budou dávat vehementně najevo. A jednak si budou chtít dělat všechno po svém, což mnohdy zapříčiní jejich úrazy. Budete muset vymyslet taktiku, jak na ně. Také byste je měli častěji navštěvovat, aby se necítili sami. Takže stmelování rodinných příslušníků bude prostě na vás.

Láska a přátelství

Snadno se zamilujete, ale už po pár dnech zjistíte, že dotyčný pro vás není ten pravý. Bude následovat rozchod a další zamilování a poté opětovné zklamání. Tento měsíc se asi spíše jen rozhlížejte.

Peníze a práce

Organizace práce vám nečiní sebemenší potíže. Máte mnoho úkolů, a přitom si dokážete všechno dobře zorganizovat a nikde se vám nehromadí žádné resty. Toto produktivní období bude trvat celý listopad.

Rodina a vztahy

Umíte vydělat dostatek peněz, ale nesnesete, aby vám někdo říkal, za co je máte utratit nebo jak s nimi naložit. O to se právě bude snažit vaše polovička spolu s rodiči. Musíte si stanovit hranice.

Zdraví a kondice

Zdravotní komplikace zatím nehrozí. Jen jste vystaveni velkému množství stresu, což se může podepsat na vašich zažívacích potížích. Začněte cvičit uvolňovací jógu a zaměřte se na meditační cvičení.