Rak

Rak

Horoskop na měsíc Listopad

Milí Raci, dařit se vám bude přibližně do osmého dni v měsíci, potom bohužel zaznamenáte úbytek své energie, špatná finanční rozhodnutí nebo pokles zájmu od druhého pohlaví. Budete se s tím muset nějak poprat, ale nezoufejte, na konci měsíce se všechno v dobré obrátí. Jen budete muset mít trpělivost. Potom si také budete moci vsadit třeba sportku a budete mít velkou šanci na výhru. Určitě to zkuste.
Láska a přátelství
Vaše dveře pro novou lásku budou otevřeny začátkem a koncem tohoto měsíce. Sice jen po omezenou dobu, ale i ta bude stačit k tomu, abyste se bezhlavě zamilovali. A váš protějšek na tom nebude jinak.
Peníze a práce
Chybí vám peníze, ale určitě jejich nedostatek neřešte půjčkou, akorát byste se dostali do bludného kruhu. Raději si zkuste najít nějakou práci navíc, kterou budete moci snížit váš finanční deficit.
Rodina a vztahy
Plánujete rodinnou dovolenou, ale se svým protějškem si lezete na nervy čím dál tím víc. Možná by bylo dobré, kdybyste se domluvili a strávili pár dní každý zvlášť. Alespoň si od sebe odpočinete.
Zdraví a kondice
Pokud se vydáte za sportem nebo pojedete na hory, dejte si pozor na úrazy. Ty vám v tomto měsíci hrozí nejvíc. Zlomeniny by byly navíc komplikované. Čistě zlomenou ruku byste mohli považovat za výhru.