Panna

Panna

Horoskop na měsíc Prosinec

Tento měsíc vám příliš přát nebude, bude to vyžadovat z vaší strany velmi trpělivosti. Ale vy všechno zvládnete na jedničku. Navíc, problémy, které budete muset řešit, vás nakonec ještě posílí a vyjdete ze všeho jako vítěz. Zaměřte se na své koníčky, které vám pomohou nelehké období překonat. A pokud žádné hobby nemáte, je nejvyšší čas s tím něco udělat a najít si něco, co by vás opravdu bavilo.

Láska a přátelství

Nezadaným se podaří najít novou lásku, se kterou budou opravdu šťastni. Ti zadaní na tom budou hůře. Se svým protějškem se budou častěji hádat, ale nakonec se vše podaří vyřešit ke spokojenosti všech.

Peníze a práce

Práce bude najednou nadbytek a vy se začnete stresovat tím, že nic nestíháte v termínu. Měli byste zpomalit. Pokud nestíháte, prostě to řekněte a práci přerozdělte, pokud to alespoň trochu půjde.

Rodina a vztahy

S rodiči momentálně příliš dobře nevycházíte. Má to ale své výhody. Ke svým dětem se snažíte chovat jinak a lépe jim porozumět, protože máte pocit, že zrovna o tohle se vaše rodiče nikdy nesnažili.

Zdraví a kondice

Pokud máte problém se žlučníkem, chtělo by to upravit stravu. Jezte méně kořeněná a méně tučná jídla. Pokud se na to podíváte z duchovního hlediska, příčinou by mohlo být zbytečné lpění na minulosti.