Beran

Beran

Horoskop na měsíc Duben

Milí Berani, jste hodně aktivní a rádi všechno plánujete. Navíc zkoušíte neustále nové aktivity, takže se rozhodně nenudíte. Tento měsíc získáte spoustu nových zkušeností. Rovněž vás čekají daleké cesty do zahraničí, kde navštívíte zajímavá místa, setkáte se s domorodci a naučíte se lépe jazyk, nejspíše angličtinu. Této cestě a nové zkušenosti se nebraňte, přinese vám spoustu užitečných informací.
Láska a přátelství
Momentálně si budete spíše vybírat svého protějška, takže duben bude ve znamení četných rande. Baví vás to, ale nakonec si stejně budete muset vybrat. Nemůžete chodit dlouho se všemi, ublížili byste.
Peníze a práce
Peníze vydělávat umíte, to se musí nechat, a navíc si nyní finančně velmi polepšíte. Čeká vás povýšení nebo přestup na lépe placenou pozici. V každém případě vás čeká to nejlepší, co si můžete přát.
Rodina a vztahy
Na rodinném poli nezaznamenáte žádné hádky, nedorozumění ani jiné negativní zkušenosti. Budete si užívat harmonii se svými nejbližšími. S protějškem si začnete více rozumět a vaše láska bude vzkvétat.
Zdraví a kondice
Určitě byste měli pravidelně navštěvovat svého zubního lékaře a jednou za půl roku si dojít na ústní hygienu. Jakmile vás začne bolet zub, s jeho návštěvou neotálejte, mohli byste mít potom problémy.