Beran

Beran

Horoskop na měsíc Prosinec

Čeká vás trochu houpačkovité období. Na jednu stranu se vám bude všechno dařit a budete plni optimismu, aby se hned druhý den pokazilo všechno, co může. Ale vy víte, že ani tento propad nebude mít dlouhého trvání a opět vysvitne sluníčko. Prostě se tento měsíc musíte smířit i se střídáním vašich nálad, které budou ovlivňovat okolí. To, jak se budete cítit, vám do života přitáhne podobné lidi.

Láska a přátelství

Vy nezadaní se můžete těšit na smršť protějšků, kteří vám budou prokazovat svoji přízeň. Flirtovat budete na všechny strany, ale koncem tohoto měsíce pocítíte touhu usadit se s jediným partnerem.

Peníze a práce

Máte hodně vitality a v pracovní oblasti se vám nesmírně daří. Podaří se vám vyšplhat v kariérním žebříčku o kousek dál. Určitě také narazíte na překážky, ty ale hravě zvládnete, jenom se nevzdávejte.

Rodina a vztahy

S protějškem si přestáváte rozumět a na věci máte zcela rozdílné názory. Volný čas budete trávit raději se svými přáteli, mezi kterými vám bude lépe. Koncem měsíce se vám konečně podaří nastolit mír.

Zdraví a kondice

Máte nastavenou špatně životosprávu. Celý den nejíte a večer sníte, na co přijdete. To je špatně. Budou se u vás projevovat žaludeční potíže, takže přestaňte s tímto životním stylem, bude vám lépe.