Beran

Beran

Horoskop na měsíc Listopad

První polovina měsíce nebude pro vás nikterak růžová. Budete se cítit unaveni a ve stresu, což způsobí, že budete v zaměstnání dělat často chyby. Ani finanční oblast nebude žádná hitparáda a opačné pohlaví vás bude neustále rozčilovat, ale to je vaše chyba. Neumíte si stanovit hranice a nedbáte na jejich dodržování. Měli byste to všechno napravit a také vyrazit na delší odpočinkovou dovolenou.
Láska a přátelství
Nejprve nebudete spokojeni se svojí drahou polovičkou, bude vás rozčilovat každé slovo, které pronese. Ale v průběhu měsíce se vaše vztahy dostanou na normál a oboustranná špatná nálada pomalu odezní.
Peníze a práce
Pracujete ve stresu, práce vás nebaví a se šéfem nejste rozhodně na stejné vlně. Dokonce dojde k častějším hádkám mezi vámi. Měli byste tento problém začít řešit, jinak vám může hrozit i propuštění.
Rodina a vztahy
Rádi byste si odpočinuli alespoň doma, ale bohužel po příchodu z práce se na vás navalí problémy, které musíte řešit. Navíc si každý stěžuje na každého a vy nemáte chvilku klidu. Jděte se sami projít.
Zdraví a kondice
Po těle se vám mohou tvořit záněty a dokonce v důsledku toho hrozí i zvýšená teplota. Raději si zajděte k lékaři, ať vám odebere krev. Zbavte se také strachu a zloby v životě, otravují vám zdraví.