Beran

Horoskop na měsíc Leden

Nemáte náladu na vážný vztah a raději protějšky střídáte. Jenže jeden z nich se do vás opravdu zamiluje a vy mu budete muset určit hranice. V zaměstnání se vám bude dařit, práce vám půjde od ruky. Ale pak si začnete být sami sebou moc jistí a začnete dělat chyby. Sice je napravíte, ale stejně to na vás nebude vrhat dobré světlo. Berte to jako poučení pro příště. Začněte se zabývat sháněním dárků.

Láska a přátelství

Rádi se zamilováváte, líbí se vám ten pocit motýlků v břiše. Jenže nikdy nevydrží dlouho a vy se začnete cítit dobře v nezávazných vztazích. Dejte pozor, ať někomu svou nestálostí příliš neublížíte.

Peníze a práce

Blíží se Vánoce a vy kupujete dárky. Jenže trochu bezhlavě. Vezmete první věc, která se vám líbí, ale už nepřemýšlíte nad tím, zda se bude dárek líbit i obdarovanému. Navíc nemáte dostatek financí.

Rodina a vztahy

Začali jste se těšit na Vánoce a přípravy opravdu prožíváte. Nakupujete, balíte, zdobíte. Chcete, aby vám ratolesti s výzdobou pomohly, ale ony vaše nadšení až tak nesdílí. Nechte jim jejich prostor.

Zdraví a kondice

Trápí-li vás bolesti zad, zajděte na masáž zad a šíje. Chtělo by to také cvičit, vyzkoušejte Pět Tibeťanů, nebo se objednejte k fyzioterapeutovi. Určitě tento problém nepřecházejte, mohl by se zhoršit.