Beran

Horoskop na měsíc Září

Milí Berani, opravdu může být lépe! Co se týká vztahů, především těch stálých, musíte počítat s určitými problémy. Většinou půjde o finance, na kterých se neshodnete. Ale pokud to nebudou peníze, najdete něco jiného, kvůli čemu se můžete pohádat. Tak se zamyslete a začněte vymýšlet, jak se svým protějškem vyjít. Ani v zaměstnání to nebude žádná hitparáda. Trochu to zaskřípe mezi vámi a kolegy.

Láska a přátelství

Se svojí polovičkou momentálně určitě vyjít nedokážete. Alespoň zatím ne. Možná až koncem měsíce k sobě najdete opět cestu, ale bude vás to stát jisté úsilí. Ale určitě se vyplatí o něco se snažit.

Peníze a práce

Peníze utratit umíte, ale nyní byste měli zabrzdit. Naopak si na své finance dávejte velký pozor. Neutrácejte za zbytečnosti, které nepotřebujete, nesázejte a hlavně nepodepisujte žádné smlouvy.

Rodina a vztahy

Rodina vás momentálně vyčerpává. Snažíte se řešit jejich problémy, ale už je to nad vaše síly. Nakonec odjedete na dovolenou s přáteli, kteří do vás vlijí dostatek energie do dalších prozaických dnů.

Zdraví a kondice

Energie budete mít dostatek, ale jen díky přátelům, kteří vědí, co právě potřebujete, a to je odpočinek. Také obranyschopnost organismu bude výborná. To zase díky sauně, masážím a pravidelnému pohybu.