Beran

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Milí Berani, v partnerských vztazích si udělejte pořádek především ve financích, mohlo by kvůli nim docházet k hádkám. Je možné, že utrácíte více peněz než druhá polovička nebo rádi investujete, ale potom proděláte. Naopak v pracovních záležitostech se vám bude velmi dařit, dokončíte všechny rozdělané úkoly a ještě budete mít čas na sebe, na partnera, rodinu i na přátele. Velmi se vám tím uleví.

Láska a přátelství

Zadaní Berani se dostanou do sporu s partnerem ohledně financí, nebude to však nic vážného a určitě dojde brzy ke smíru. Nezadaní si budou chtít spíš užívat a prožívat různá dobrodružství a akce.

Peníze a práce

Pozor na obchodní nabídky, které vám spíš budou tahat peníze z kapes, než že by vám je přinášely. Také nevěřte reklamám a nekupujte zboží, které nutně nepotřebujete. Záhy byste toho hodně litovali.

Rodina a vztahy

Rádi si povídáte se svými blízkými a otvíráte různá témata. A i když se na něčem neshodnete, vřelou konverzací dokážete dojít ke kompromisu. Tyto závěry oceníte vy i vaše rodina nebo blízcí přátelé.

Zdraví a kondice

Můžete být citlivější na pálení v krku nebo nosu, možná vás trápí záněty v uších. Nechte práce a vydejte se k lékaři, možná bude stačit pár dní v posteli a budete jako rybičky. Jen to chce vyléčit.