Beran

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

S protějškem mohou nastat menší potíže, za které si budete moci z větší části sami. Začnete být náladoví a problémy zbytečně zveličujete, což by přestalo bavit každého. Brzy se ale zase srovnáte a všechno bude jako dřív. V zaměstnání se sice snažíte, ale přehlížíte detaily, které jsou důležité, takže potom jsou věci hotové jen částečně. Měli byste si pořádně odpočinout, únava vám v ničem nepomůže.

Láska a přátelství

Nezadaní se mohou těšit na skvělou zábavu a pozvání na skleničku, pokud se nebudou chtít příliš vázat. V dlouhodobějších vztazích to bude skřípat, především kvůli zveličování problémů z vaší strany.

Peníze a práce

Jste plni elánu do práce, ale může vás zabrzdit přehlížení detailů, což vám postup nezaručí. Určitě se ale vzpamatujete a vrhnete se do práce po hlavě. Nadřízený bude z vaší dlouhodobé píle nadšený.

Rodina a vztahy

Může dojít k nedorozumění a menším hádkám. Když si něco vezmete do hlavy, tak přes to nejede vlak a nenecháte si to rozmluvit, což může vaše okolí popouzet. S přáteli si budete naopak skvěle rozumět.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na potíže s ledvinami. Zkuste předejít větším problémům. Udržujte ledviny v teple, hodně pijte, detoxikujte organismus a pořiďte si ledvinové čaje. Tento orgán je totiž velmi důležitý.