Beran

Horoskop na měsíc Srpen

Milí Berani, tento měsíc pro vás bude celkem příznivý. Potkáte spoustu nových lidí, kteří vás něčím obohatí. Přinesou do vašeho života nové myšlenky, které se vám stanou blízké nebo vás vezmou na zajímavá místa. Co se práce týká, dostanete novou lákavou nabídku. Měli byste ji zvážit a přijmout. Posune vás dál a vy budete mít energii a důvod na sobě zapracovat. Pozor na neuvážené utrácení peněz.

Láska a přátelství

Potkáte spoustu nových přátel a každé seznámení bude pro vaše dobro. V lásce se vám také zadaří. Naučte se ale dělat kompromisy. Oba totiž budete dominantnější povahy, tak ať z toho doma není Itálie.

Peníze a práce

V úředních záležitostech jsou vám hvězdy nakloněny. Pokud si chcete půjčit peníze, ani tam by neměl hrozit nějaký malér. Pozor ale na zbytečné vyhazování peněz za věci, které vlastně nepotřebujete.

Rodina a vztahy

Měli byste se svojí rodinou trávit více času. Což se vám nyní splní, čekají vás společné výlety či společenské akce. Zelenou má tento měsíc rovněž vzdělávání. Podaří se vám skloubit všechno dohromady.

Zdraví a kondice

Pozor na dýchací cesty. Choďte více do přírody, naučte se zhluboka dýchat a svůj dech pozorovat. Pokud máte nadváhu, navštivte odborníka, který vám ji pomůže snížit. Omezte kouření a raději sportujte.