Beran

Horoskop na měsíc Březen

Milí Berani, nyní budete bojovat hlavně sami se sebou. Ve vztazích máte pocit, že se vám nedaří, ale je nutné změnit přístup k partnerovi. Ovládá vás vztek, což samozřejmě u protějšku vyvolá spíše antipatie. Vše se ale zlepší už v první třetině března. V práci na sebe kladete velké množství povinností a slibujete, co nemůžete splnit, takže se dostáváte do zbytečného stresu. Věnujte se více sportu.

Láska a přátelství

Pochopíte, že se nechováte vždycky nejlépe, a že toto vaše momentální nastavení od vás protějšky odhání. Neberte si všechno osobně, spíše hledejte kompromisy, a uvidíte, že bude líp. Čeká vás štěstí.

Peníze a práce

Utráceli jste více, než jste měli, a najednou nemáte prostředky na živobytí. Pokud si chcete půjčit peníze, pořádně raději zvažte jiné možnosti. Už brzy se k vám dostane lepší pracovní příležitost.

Rodina a vztahy

Rádi trávíte čas s přáteli, se kterými si rozumíte. Tato setkání vám přinesou energii, kterou potřebujete, abyste se dali dohromady. Také vyzkoušíte další aktivity, například sportovní nebo učební.

Zdraví a kondice

Pokud vás bolí bederní páteř, zamyslete se, zda na sebe nekladete příliš velké nároky. Tato bolest může znamenat stres nebo nevyváženost mezi prací a odpočinkem. Běžte na masáž zad, pomůže vám to.