Býk

Horoskop na měsíc Září

V pracovní oblasti se vám, milí Býčci, bude opravdu dobře dařit. Dokonce se k vám dostane skvělá nabídka, kterou nebudete moci odmítnout. Buď se bude jednat o povýšení v současné firmě nebo dostanete příležitost od konkurence. Také v lásce vás zasáhne Amorův šíp. A bude to vzájemné. V jediné oblasti to bude skřípat, a to jsou finance. Tam se budete muset zamyslet, jak byste mohli nejlépe ušetřit.

Láska a přátelství

Nezadaní se mohou těšit na velkou porci lásky a štěstí. Zadaným však září moc přát nebude. Nebudou totiž moci najít společnou řeč, nedokáží se pochopit navzájem, a z toho vzniknou jen nepříjemnosti.

Peníze a práce

Jste pilní, pracovití, šikovní a zodpovědní. Toho si šéf prostě nemůže nevšimnout. A dokonce to nenechá jen tak, ale královsky se vám odmění. Vy přesto budete zvažovat lákavou nabídku k jiné firmě.

Rodina a vztahy

Celá rodina čeká, co vymyslíte zábavného pro dospělé i pro děti. Vám nápady tedy opravdu nechybí. Děti budou spokojené. Jen od dospělých se dočkáte celkem tvrdé kritiky, nic si z toho ale nedělejte.

Zdraví a kondice

Momentálně si dejte pozor při jízdě autem, na bruslích, na kole apod. A to proto, že tento měsíc budete mít tendence k úrazům. Raději si zkontrolujte, zda nemáte propadlé úrazové pojistky či životní.