Býk

Horoskop na měsíc Srpen

Pokud celý srpen řešíte nějaké úřední záležitosti, koncem měsíce se vyřeší ve váš prospěch. Také různé půjčky či větší obchodní aktivity dopadnou na výbornou. V lásce se vám podaří seznámit se s fajn protějškem. Budete pro sebe jako stvořeni. Jen váš zaměstnavatel asi nemá nejlepší náladu a na vaší práci vidí jen samé nedostatky. Ale toto období nebude trvat dlouho a nakonec na tom ještě vyděláte.

Láska a přátelství

Seznámení na sebe nenechá dlouho čekat. Váš protějšek bude úžasný a velmi vás obohatí nejen citově a duševně, ale také s ním zažijete nová dobrodružství, na které byste si jindy ani náhodou netroufli.

Peníze a práce

Zpočátku vás možná napadne, zda není čas poohlédnout se po jiném místě, neměli byste se ale ukvapovat. Vaše pracovní povinnosti se vám přece jen podaří vyřešit a nadřízený to jistě finančně ocení.

Rodina a vztahy

V rodině teď nebude panovat úžasná atmosféra a někdo vám blízký bude neustále podrážděný, což vám bude kazit náladu. Zkuste na to jít s humorem a pochopením, obtížná situace se nakonec sama zlepší.

Zdraví a kondice

Je možné, že se vám budou v těle tvořit záněty. Jeden vyléčíte a objeví se jiný. Možná to má příčinu v duchovní podstatě. Necítíte strach, nezlobíte se neustále na něco nebo na někoho? Přemýšlejte.