Býk

Horoskop na měsíc Březen

V pracovní oblasti opomíjíte důležité věci, do kterých se vám nechce. Přezíráním ničemu nepomůžete, naopak si zkomplikujete život. Rozdělte si úkoly a postupně je dotáhněte do konce. V lásce se vám nebude tak docela dařit – zjistíte, že protějšek to s vámi nemyslí až tak vážně. Raději z tohoto vztahu odejděte zavčasu. Pozor na různé smlouvy, můžete se dostat do potíží. Poraďte se s odborníkem.

Láska a přátelství

Jste nadšení novým idolem, vztah si užíváte. Bohužel ale časem zjistíte, že to není tak skvělé, jak to vypadalo, protože váš idol se nechce vázat. Raději ho tedy opusťte a dejte šanci někomu lepšímu.

Peníze a práce

Finanční krizí netrpíte, ale to se může změnit, pokud budete bez rozmyslu nakupovat zbytečnosti, které nepotřebujete. Navíc si důkladně prostudujte obchodní podmínky, ať se nedostanete do průšvihu.

Rodina a vztahy

Připadá vám, že je v rodině vše zalité sluncem, ale vaši nejbližší začnou mít výhrady, pokud se budete moc plést do jejich záležitostí. Nechte je, ať si věci řeší po svém, a nedávejte nevyžádané rady.

Zdraví a kondice

Trpíte-li nadváhou, začněte s tím něco dělat. Za chvíli by se totiž mohly ozvat i vaše klouby a záda. Upravte si svůj jídelníček a začněte se více hýbat. Možností sportovních aktivit je víc než dost.