Býk

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Býci, nebuďte smutní, že jste doposud nepotkali toho pravého nebo tu pravou. V září se vám poštěstí potkat příjemnou osůbku a určitě neodmítejte její pozvání. Jiskra určitě přeskočí, takže se máte na co těšit. V zaměstnání se nebude cítit spokojeni, protože vaše finanční ohodnocení je dosti podprůměrné. Nebojte se, všechno se zlepší a vy dostanete lepší nabídku. Vyhněte se větším investicím.

Láska a přátelství

Doposud jste nebyli spokojeni s protějšky, které vám přicházeli do života. Nebyli prostě vaše krevní skupina. To se ale v druhé půlce měsíce změní a vy konečně najdete své štěstí. Zasloužíte si ho.

Peníze a práce

V poslední době je příliš investic, kterých potom litujete. Než utratíte peníze, raději si tyto výdaje pořádně rozmyslete. V druhé půlce září vás však čekají nečekané změny a peníze se k vám pohrnou.

Rodina a vztahy

Máte pro rodinu spoustu návrhů, ale ta s nimi nesouhlasí a nemůžete je přimět, aby alespoň vyzkoušeli něco nového. Za čas to vzdáte a raději se věnujete svým koníčkům, které vám přináší uspokojení.

Zdraví a kondice

Pokud máte sklon k nadváze, upravte si jídelníček. Potřebujete-li poradit, navštivte výživového poradce. Více se hýbejte, pokud vás nebaví sport, stačí, když začnete chodit na pravidelné procházky.