Býk

Horoskop na měsíc Leden

Milí Býci, v žádném případě neseďte doma a vyrazte do společnosti, na procházku, nebo si udělejte výlet. Potkáte samé super příležitosti k seznámení a v lásce se vám bude dařit. V práci to ale bude horší. Vaše nasazení nebude vysoké, a navíc budete dělat spoustu chyb. S nadřízeným si to budete muset vyříkat, a poté půjdete do sebe. Začnete být pečlivější a výsledky se brzy dostaví. Jen vydržte.

Láska a přátelství

Pozvání na rande vám v lednu přijde dostatek. Vám se ale líbí protějšek, který se dosud nevyjádřil, a tak nevíte na čem jste. Naberete odvahu a oslovíte ho sami. Je to člověk, který vaše city opětuje.

Peníze a práce

Máte nos na hezké věci, které navíc pořídíte levně. Rádi děláte radost i svým blízkým. Pozor ale na obchodování, ne vždy by to s vámi obchodní partner myslel dobře a jen byste se dostali do problémů.

Rodina a vztahy

Rodinné vztahy jen kvetou. Pozvete na víkend rodinu a ta se s vámi rozhodně nudit nebude a ještě vám pochválí nově udělané bydlení. Je možné, že vás současné koníčky začaly nudit, přejdete na jiné.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na přejídání, mohlo by to ohrozit váš zdravotní stav. Po Vánocích byste měli přejít spíše na jednodušší a dietnější stravu. Samozřejmostí je zelenina, ovoce a také zeleninové polévky.