Blíženci

Horoskop na měsíc LISTOPAD

Milí Blíženci, stále se vám nedaří zaujmout protějšek, který velmi chcete získat. Nereaguje na žádné vaše signály a nadále vás ignoruje. Třeba na to jdete špatně, změňte taktiku a nebojte se, v druhé třetině listopadu se všechno zlepší. V zaměstnání vás mohou potkat nepříjemnosti, zamyslete se nad tím, jak jednáte s kolegy a nadřízeným. Nejspíš se jim vaše povyšování nad ostatní vůbec nezamlouvá.

Láska a přátelství

Snažíte se navazovat kontakty s opačným pohlavím, ale moc se vám to nedaří. Respektive na rande jdete, ale tam zjistíte, že jste zcela na opačné vlně. Nevzdávejte to, vaše šance přijde a už brzy.

Peníze a práce

Rádi se rozmazlujete a kupujete si všechno, co se vám líbí. Jenom pozor na výdaje. V poslední době jsou mnohem vyšší než vaše příjmy. To by vám v budoucnu mohlo přinést pěkné a zbytečné těžkosti.

Rodina a vztahy

Rádi byste více komunikovali s rodinou, ale vaše přání a myšlenky nedojdou pochopení. Naštěstí se tím nestresujete a snažíte se o nadhled. Bylo by fajn, kdybyste si pro sebe vymysleli nového koníčka.

Zdraví a kondice

Momentálně jste po zdravotní stránce v neskutečně skvělé formě. Opravdu vás nic netrápí, ani malá rýma. Můžete si gratulovat, ale samozřejmě se i nadále starejte dobře o své já – fyzické i psychické.