Blíženci

Horoskop na měsíc Srpen

Milí Blíženci, zpočátku to bude téměř ve všech oblastech vypadat jako kalamita, ale postupně se všechno vyřeší k vaší plné spokojenosti. V lásce pochopíte smysl toho, proč to nefunguje a budete mít tendenci něco s tím udělat. V zaměstnání se budete cítit vyčerpaní a práce bude podle toho vypadat. Určitě začněte myslet také sami na sebe a naordinujte si pořádný odpočinek, který vás opět nakopne.

Láska a přátelství

Zatím potkáváte protějšky, kteří mají dost problémů sami se sebou, nedokáží se radovat ze života a se vším mají problém. To není nic pro vás. Nakonec ale potkáte pravý opak a konečně budete šťastni.

Peníze a práce

Před vámi je podepsání smlouvy. Vaše intuice vám správně napovídá, že něco není v pořádku. Raději si sežeňte co nejvíce informací a úřední spisy nechte zkontrolovat právníkovi. Předejdete problémům.

Rodina a vztahy

Tento měsíc nelámejte nic přes koleno a raději odpočívejte. Neplánujte žádné přehnané aktivity. Rodině se můžete věnovat i bez fyzické námahy. Starejte se o sebe a svůj vzhled. Dojděte si na masáž.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce vám nehrozí žádné větší problémy. Snad jen únava, tu ale vyřeší pořádný odpočinek. Dovolenou naplánujte tentokrát méně aktivní, raději si lehněte na pláž, či si zajděte na masáž.