Blíženci

Horoskop na měsíc ŘÍJEN

Milí Blíženci, zatím se nehodláte nijak vázat, spíš navazujete nové vztahy a rozhlížíte se kolem sebe. Máte štěstí na velmi zajímavé protějšky, každý vám je může závidět. V zaměstnání se vám rovněž začne dařit, nadřízený je s vámi spokojený a svěřuje vám těžší a těžší úkoly. Pro vás je to výzva, kterou nemůžete nechat jen tak ležet. Možná začnete uvažovat i o tom, že byste se brzy osamostatnili.

Láska a přátelství

Máte štěstí na protějšky, kteří jsou žádaní a vybrali si právě vás. Samozřejmě vás to těší a rádi s nimi vyrážíte ven. Jeden partner vás zaujme ale víc než ostatní a vy si užijete nádherný románek.

Peníze a práce

Zelenou budete mít v podepisování smluv a dojednávání nových kontraktů. Naučíte se lépe hospodařit se svými penězi a váš účet bude pomalu ale jistě růst. Dovedete si poradit a nouzí trpět nebudete.

Rodina a vztahy

Snažíte se oživit svůj domov, kombinujete barvy, experimentujete s materiály a doplňky. Vaší rodině se to velmi líbí a snaží se vás ve vaší kreativitě podpořit. Zelenou bude mít také vaše vzdělávání.

Zdraví a kondice

Nervová soustava může dostat zabrat. Proto odpočívejte, dělejte věci, které máte rádi, které vás nabijí energií a posunou dál. Nerozčilujte se a snažte se zůstat pozitivně naladění za všech okolností.