Blíženci

Horoskop na měsíc Březen

Milí Blíženci, v lásce vás čeká mnoho krásného. Pro protějšky jste velice zajímaví a můžete si vybírat. Určitě zvolíte dobře, pokud zapojíte srdce a nebudete se dívat pouze na vzhled. V zaměstnání se vám hromadí úkoly a vy nevíte, co dřív. Naštěstí máte skvělé kolegy, kteří vás v tom nenechají a pomohou vám, což ocení nadřízený, který je rád, že si umíte navzájem pomoci a všechno dokonale funguje.

Láska a přátelství

Rádi se seznamujete s novými lidmi, jste zábavní a okolí se s vámi nenudí. To vám vynese příležitost k zamilování, naštěstí to bude oboustranné a vztah se bude prohlubovat. Musíte na tom ale pracovat.

Peníze a práce

Rádi byste investovali, což se vám může podařit. Máte obchodního ducha, takže transakce, které vymyslíte, by měly dobře dopadnout. Všechno pečlivě zvažte, naplánujte a propočítejte. Přinese to úspěch.

Rodina a vztahy

Zapracujete na zkrášlení svého domova, koupíte maličkosti, které zútulní váš prostor. Pozvete si přátele, o které se skvěle postaráte a budou se s vámi cítit báječně. Pozor na neshody s příbuznými.

Zdraví a kondice

Možná pociťujete bolest v kloubech, měli byste proto navštívit lékaře, aby se vyloučilo něco závažného. Pokud ale trpíte nadváhou, příčina by mohla být v ní. Ale tady záleží na vás, jak kila shodíte.