Blíženci

Horoskop na měsíc Leden

V partnerských vztazích to bude skřípat, spíš více než méně. Nedokážete najít s protějškem společnou řeč, oba si trváte na svém a nedokážete pochopit partnerovo stanovisko. Ani v práci to nebude zrovna růžové. S nadřízeným budete řešit spoustu problémů, ale nakonec si vyříkáte, co vám na druhém vadí a dospějete ke kompromisům. Budete se ale muset více zapojit a úkoly odevzdávat o něco rychleji.

Láska a přátelství

S protějškem jste momentálně spíše soupeři a bojovníci než partneři a oběma jde o to, jak nad druhým zvítězit. Pokud toho nenecháte, nikam to nepovede a mohlo by dojít k rozchodu nebo dokonce rozvodu.

Peníze a práce

Pozor na výdaje. Zaplaťte to, co zaplatit musíte, a financemi šetřete. Nejste na tom momentálně tak, že byste si mohli dopřávat a na luxus také zapomeňte. Spíš přemýšlejte o nějakém vhodném přivýdělku.

Rodina a vztahy

V rodině nyní nepanuje příliš přátelská atmosféra, a i vy máte sklony k častějším výbuchům. Raději odejděte ven, procházka na čerstvém vzduchu vám udělá dobře. Proto se teď zaměřte i na své koníčky.

Zdraví a kondice

Vaše klouby dost trpí. Pokud víte, že máte nadváhu, začněte cvičit, chodit na procházky, plavat a upravte jídelníček. Nejlepší by bylo, kdybyste se poradili s lékařem nebo jiným odborníkem na výživu.