Blíženci

Horoskop na měsíc Září

Jste trochu vzteklí, což váš nadřízený dost těžce nese. Jinak jste ale velmi pracovití a šikovní, takže vám různé výstupy toleruje. Možná dokonce uzná, že máte v lecčems pravdu. V citech budete jako na kolotoči. Váš protějšek vás bude zanedbávat, měnit plány a rušit schůzky na poslední chvíli. Vám to ale vadit nebude, protože máte v zásobě jiné nápadníky. S financemi opatrně, zbytečně neutrácejte.

Láska a přátelství

Zatímco někteří nejsou nadšeni z toho, když nemají partnera, vy si tento život vysloveně užíváte. Rádi chodíte na rande a poznáváte cizí lidi. Takže to berete tak, že nevyjde jedno rande, vyjde jiné.

Peníze a práce

Při nákupu nekoukáte na ceny, opravdu nejste typ, který jde po slevách. Někdy je to výhoda, jindy ne. Dejte si ale pozor na utrácení peněz, mohlo by se vám nakonec vymstít a účet by zel prázdnotou.

Rodina a vztahy

Vaší hlavní prioritou je sbírat vědomosti. Nakoupíte spoustu knih, ze kterých se něco dozvíte. Poté se o své znalosti podělíte s rodinou, kterou to velmi zajímá a bude s vámi o tom živě diskutovat.

Zdraví a kondice

Zdraví vám v tomto měsíci bude přát. Preventivně by však byl dobrý tzv. psychický detox. Vyhýbejte se negativním lidem i negativním situacím. Poslouchejte hudbu, která vám dodá radost a optimismus.