Johana – linka č. 53

kartářka, vědma, numeroložka, jasnovidka, karty Lenormand, krizové situace, partnerské vztahy

Vítám vás na naší Věštírně, jmenuji se Johana, pracuji pro Vás jako kartářka, vědma a numeroložka. Můžete znát z ezoterických vysílání TV Barrandov a dalších médií. Tímto oborem se zabývám nyní již více než 30 let. Velmi ráda Vám odpovím na vaše otázky ohledně práce, vztahů, lásky, financí a vlastně na vše co Vás trápí a honí se Vám hlavou. Pokud si nevíte rady a neumíte se rozhodnout, či chcete znát budoucí vývoj některé z životních oblastí, jste u mne správně. Probereme situaci ze všech úhlů a najdeme řešení ze všech trápení a starostí.

Mými pomocníky jsou:
– karty Lenormand, cikánské karty a jiné
– numerologie jak klasická, tak i jmenná (pomohu s výběrem jména pro miminko)
– kyvadlo a tabulky (věnuji se psychotronice), vyhledám na dálku geopatogenní zóny v bytě či domě.
– největším pomocníkem je však má intuice a jasnozřivost., už jako malá jsem cítila a vnímala věci, které nikdo nechápal a posléze se události staly.

Můj úkol na Zemi je dvojí. Tím prvním je neustálé vylepšování a tím druhým je probouzení spících. Téměř všichni spí. Jediný způsob, jak je probudit, je pracovat na sobě. Dr.Ihaleakala Hew Len.

Těším se na Vaše zavolání – s úctou, láskou a pochopením vaše Johana.

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !