Sybila – linka č. 26

Zaměření – kouzla lásky, mezilidské vztahy, rodina, peníze, zdraví

Speciální oblasti – odpověď ANO-NE, partnerství

Věštecké techniky – výklad z mariášových karet, napojení

Praxe – 15 let

****

O MNĚ

Mé jméno je Sybila, narodila jsem se před 30ti lety a v oblasti výkladu karet a spirituálního poradenství mám za sebou více než 15 let praxe, vlastně od chvíle, kdy jsem poprvé svůj dar pocítila. Mojí specialitou je vykládání mariášových karet, což je umění, které ovládám již 15 let. Počátek mé kariéry byl poznamenán skeptickými pohledy a nedůvěrou. Ale naštěstí jsem se nenechala odradit nesouhlasem okolí.

Narodila a vyrostla jsem ve vesnici nedaleko Brna. Moje babička byla místní kartářkou a již od raného věku mě učila tajemství a umění vykládání karet. Nikdy jsem nepochybovala o svém daru, dokonce ani ve chvílích, kdy se mi vrstevníci ve posmívali. Já věděla, že můj dar je něco výjimečného, a tak jsem vytrvale kráčela svou cestou, a vyplatilo se mi to.

Začala jsem nabízet své služby nejprve lidem ve svém okolí, později se klientela rozrostla a dnes mám klienty z celého světa. Díky moderní technologii mohu komunikovat s klienty na dálku a jsem vyhledávaná nejen v Česku, ale také v zahraničí.

Mé předpovědi jsou známy svou přesností a výstižností, což mi získalo mnoho spokojených klientů. Přestože se někdy setkávám s pochybnostmi a kritikou, jsem hrdá na svůj dar a na to, že mohu pomáhat lidem z celého světa.

****

Jak Vám mohou pomoci mé služby? 

****

Kdy se objeví nová láska?

Odpustí Vám? Odpustíte Vy jemu / jí a co se stane pak?

Chcete podrobně rozebrat vztah z hlediska karmického zatížení?

Jak bude vypadat můj vztah, moje zdraví a práce?

Děti a rodina – vše co Vás napadne a trápí

Odpověď na jakoukoliv otázku Vašeho srdce

****

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !