Silvia

Silvia – linka č. 63

žolíkové karty, tarot, numerologie, partnerská numerologie, kyvadlo, rozbory, feng-shui, vztahy, minulé životy
Zdravím a vítám každého kdo se dostal až sem a čte tyto řádky …
Mé jméno je Silvia a pracuji pro Vás již více než 25 let jako kartářka, vědma a numeroložka. K této velmi zajímavé a potřebné profesi jsem se dostala již v raném dětství, když jsem u své bábinky pozorovala výklady karet, které tehdy tajně dělala skoro celé vesnici. Od té doby se žolíkové a tarotové karty staly mou součástí, nikdo mě výklad nemusel učit ani nic vysvětlovat, osud zasáhl a já od té doby začala věštit a zabývat se ezoterikou. Postupně jsem do své nabídky přidala numerologii, díky které lze odhalit mnoho osudových předurčení a také velmi komplexně rozebrat jakýkoliv problém. Trápíte se a hlavou se Vám honí nesčetné množství otázek ? Neumíte se rozhodnout a vyřešit svůj problém ? Řešíte partnerskou krizi nebo stále hledáte svou osudovou lásku ? Nejen karty, ale i           partnerská numerologie napoví, jak se k sobě hodíte s partnerem, popř. lze vypočítat dobré datum pro sňatek nebo vhodné jméno pro dítě, aby se hodilo k jeho příjmení. Ráda Vám odpovím na jakoukoliv otázku, od toho jsem zde pro Vás. Budu se vždy snažit co nejpřesněji interpretovat co Vám chtějí karty sdělit o Vašem osudu a navést Vás správným směrem.  Někdy karty upozorní na hrozící ztráty či úrazy, kterým se tazatel může i vyhnout, když o nich předem ví. Těžko se říkají věci nepříjemné, ale zase se člověk může připravit na jejich řešení předem a tak není zaskočen. Svou práci dělám velmi poctivě a snažím se vždy pomoci v momentální situaci. Mimo jiné se také zabývám písmoznalectvím, feng-shui a hlavně partnerskými vztahy celkově.  Nyní už je rozhodnutí na Vás….
Těším se na Vaše zavolání  a přeji „slunce nejen v duši“
Vaše Silvia
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !