Sára

Hana – linka č. 58

výklad karet, rozbor problému, vztahy, andělský tarot, karty Lenormand, partnerský koučink
Vítám každého z Vás, který se dostal až sem na můj profil,
mé jméno je Sára, pracuji pro Vás jako kartářka, vědma, terapeutka duše a koučka partnerských vztahů.
Vím, jak bolí duše, když člověk trpí a tápe v neznámu. Více jak čtvrt století se věnuji výkladům karet a pomáhám Vaše duše upokojit a uzdravit vědomím.
Nevědomí a tápání v neznámu nás zneklidňuje. Mnohdy stojíme na rozcestí a nevíme jak dál. Mým učitelem byl můj otec, který mi předal své geny a bdí
nad mými skutky, i když už není mezi námi. Jeho umění dodnes předávám dál. Nacházíte se nyní v nekomfortní situaci a nevíte si rady ? Řešíte problémy se vztahem a láskou ? Trápíte se nekontrolovatelným tokem myšlenek ? Ráda Vám pomohu, zabývám se výklady klasických karet, ale také andělských tarotových karet a mimo jiné očistnými rituály a koučováním vztahů.  Jsem připravena vyslechnout Vaše strasti a s nejlepším vědomím a svědomím, se pokusím podat pomocnou ruku ve formě odpovědí na dotazy, které Vás trápí a uklidnit tím Vaši rozjitřenou mysl.
Zdravé vědomí a pokojná duše, jsou základními pilíři našeho tělesného i duševního zdraví. Pomohu vám najít odpovědi na všechny Vaše otázky.
Teď už je to jen na Vás … stačí vytočit mou linku …
S láskou Vaše kartářka Sára
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !