Nigar

Nigar – linka č. 49

astroložka, kartářka, numeroložka, vědma, partnerské vztahy, životní křižovatky, rozbory
Zdravím Vás 🙂
Jmenuji se Nigar a jsem tu od toho, abych Vám pomohla s Vaším trápením, vnesla světlo do Vaší situace, bude-li to možné.
Esoterickým poradenstvím se profesně zabývám od roku 2008. Mou doménou je výklad tarotových karet, numerologie a především astrologie, která nám odhalí veškeré taje života. Nezabývám se jen moderní astropsychologií, ale i astrologií helénskou a středověkou.
Astrologie je jakousi mapou našich životů. Ukáže nám charakter jedince, kudy má člověk jít, aby dosáhl vnitřního pocitu štěstí. Datum s přesným časem narození nám definuje naše dětství, vztahy s rodiči, v jaké oblasti na náš čekají peníze, jaké povolání je pro nás to pravé.
Vymezuje naše poslání, čemu se v této inkarnaci má naše duše naučit, ve kterých oblastech nám bude přáno a ve kterých naopak budeme strádat, zažívat příkoří, dokud se nenaučíme vše potřebné. Astrologie nám dokonale odhalí, zda se k nám dotyčný člověk hodí, zda si budeme užívat láskyplné harmonie nebo vztah plný rozbrojů a hádek.
Odhalí období, úspěchu či stagnace, kdy je vhodný čas na změny. Jednoduché dotazy prostředníctvim karet, čísel a hvězd zodpovím ihned, budete-li si přát horoskop vypracovaný na míru přímo pro Vás s veškerými informacemi, v soukromí horoskop vypracuji a domluvíme se na čase volání. Techniky mé astrologické predikce – tranzity, solární revoluce, profekce, firdarie, almuten figuris, progrese, horoskop odvozený od pars fortunae, zodiacal releasing, triplicity a další.
Jak jsem již zmiňovala pro přesnou astrologickou analýzu a predikci je zapotřebí  přesného času narození, někdy i 5 minut hraje velkou roli. Avšak i když přesný čas svého příchodu na svět neznáte nebo si jím nejste jisti, neznamená to, že vám nebudu moci sdělit pro Vás plno hodnotných informací 🙂
Krom odbornosti mi osudem byly dány do vínku empatie a ochota naslouchat druhým lidem, spletité cesty, kterými mě můj dosavadní život provedl a překážky, které jsem na nich musela překonat, k nim přidal nadhled a pochopení pro nejrůznější těžkosti, kterým musíme v našich životech čelit.
Proto nemusíte mít obavy svěřit mi i svá nejniternější trápení, která vyslechnu a pomohu vám najít klíč k jejich účinnému a trvalému vyřešení
Budu se srdečně těšit na Vaše zavolání.
Vaše Nigar
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářkou vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !