Nicoletta

Nicoletta – linka č.19

věštkyně, cikánské karty, partnerské vztahy, tarot, věštění z kávového logru
Zdravím a vítám každého z Vás, který se dostal až se a hledá odpovědi na své otázky !
Mé jméno je Nicoletta a již od útlého dětství je mi velmi blízké vše tajemné  a okultní. Má babička byla jasnovidka a čarodějka, tento dar se u nás v rodině dědí z generace na generaci a ani já nejsem vyjímkou. Nahlížím s pokorou do klientovi budoucnosti za pomoci cikánských karet, tarotu a také pomocí kávového logru. Jsem kartářka na plný úvazek a jsem zde pro Vás k dispozici téměř nepřetržitě. Nikdy nevíte kdy mé služby budete potřebovat. Má hlavní parketa jsou mezilidské vztahy, trápíte se a hlavou se Vám honí mnoho otázek ? Potřebujete znát pravdivou věštbu od zkušené odbornice, pak se na mě neváhejte obrátit. Každá situace a každý problém má své řešení a já se vám budu vždy snažit býti nápomocná. Pokud potřebujete pomoci či poradit, neváhejte …  Budu se s láskou těšit na Vaše zavolání
Vaše Nicoletta
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !