Nadya

Nadya – linka č. 60

kartářka, vědma, koučing, tarot, magické karty
Jmenuji se Nadya a o duchovno a esoteriku celkově se zajímám od svých 10 let kdy mi zemřela moje maminka. Po této tragické události jse začala cítit jiné bytosti okolo mě a jako jediná z rodiny jsem také dokázala vycítit, když mě duch mé maminky navštívil.
Nikdy jsem se neučila vykládat karty z knížek nebo podle návodů. Dostala jsem tuto schopnost darem a asi od svých 12 ti let jsem začala číst z ruky a začala se zajímat o výklad z karet. Od té doby jsem byla jiná než ostatní a začalo mě to táhnout k duchovnímu stylu života čím dál tím více …
Dnes už se výkladu z karet věnuji více než 30 let, pracuji také s klasickou a jmennou numerologií, každé číslo i písmeno má totiž svou vibraci, která nějakým způsobem ovlivňuje Vás život.Proto se ku příkladu některé ženy po svatbě naprosto změní, jiné příjmení jim totiž způsobuje jinou vibraci ke jménu a k datu narození.
Zaměřuji se nejvíce na partnerské vztahy, proto se na mě neváhejte obrátit když Vám ve vztazích něco neklape jak má.
Pracuji také s cikánskými kartami o odpovím vám na konkrétní otázky, které mi položíte.
Srdečně se těším na vaše zavolání. S láskou Nadya
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !