Miluše

Miluše – linka č.16

kartářka, cikánské karty, tarot, andělské karty, rozbory, věštba z kávového logru, partnerské vztahy, výklad snů
Vítám Vás na naší věštírně,
mé jméno je Miluše a již více než 15 let Vám pomáhám v oblasti zdraví, lásky, práce, partnerství, dětí a všech dalších oblastí, které život přináší. Mé poslání je pomoci Vám ke štěstí a spokojenosti. Nebojte se mě ptát na otázky, kterými si lámete hlavu a nedají Vám spát. Ke svému výkladu používám hned několik druhů karet, vždy intuitivně vyberu nebo nechám výběr karet na klientovi. Snažím se Vám vždy pomoci v dané situaci a ukázat Vám správný směr vedoucí ke šťastnému cíli. Svůj výklad kombinuji s numerologií a také tarotem. Tento dar jsem zdědila po své staré tetě, která mě již od útlého dětství vedla k pomoci druhým, sama totiž byla velmi uznávaná a vyhledávaná vědma a léčitelka. Mimo jiné mohu také poradit v oblasti bílé magie a rituálů, výkladu snů a mnoho jiného. Budu se těšit na Vaše zavolání.
S láskou Vaše Miluše
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !