Lukáš – linka č. 16

Kartář, věštec, tarot, andělská terapie, partnerské vztahy, kyvadlo

Zdravím a vítám Vás na mém profilu,
jmenuji se Lukáš a narodil jsem se ve znamení Býka. Výkladu z karet se věnuji již více než 15 let, jsem kartář a věštec pro kterého žádná otázka není tabu.

V rámci svých výkladů z karet a věštění budoucnosti propojuji hned několik věšteckých metod, používám více druhů karet a provádím také andělskou terapii. Již od dětství mě to vždy táhlo ke kartám, energiím, ezoterice a tajemnu.

Moje babička mi po své smrti tento velký dar nahlížet do osudu druhých předala. S kartami jsem dospíval, vykládal přátelům, známým, rodině a vše se postupně začalo plnit, návody tedy vyčtené z knížek nemám. Vše přišlo samo. Postupem času mi chodily různá vidění. Jsem za tento dar vděčný i když je to velké břímně. Pracuji s tarotovými kartami, andělskými kartami, cikánskými kartami a mariáškami. K výkladu používám také své kyvadlo, které mi po
babičce zůstalo. Jsem vděčný, že pro Vás zde mohu být k dispozici a prostřednictvím svého daru, mohu pomáhat Všem, kteří to potřebují. Pokud chcete a oslovil jsem Vás, využijte nyní možnosti mi zavolat a ptát se na lásku, práci, partnerství … prostě a jednoduše na vše co
Vás zajímá, či Vám nedá spát.

Budu se těšit na Vaše zavolání
S úctou Lukáš

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 28,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !