Isabela

Isabela – linka č.39

vědma, magické karty, cikánské karty, partnerské vztahy, kyvadlo, rozbory
Mé jméno je Isabela,
jsem vědma a kartářka, touto profesí se zabývám od útlého věku, nyní tedy již více než 40 let. V mládí jsem dostala od své babičky, která byla vyhlášenou kartářkou a čarodějkou své první karty. Tyto karty mám dodnes a dodnes jsou průvodci osudu mnoha mých klientů. Tento dar se v naší rodině dědí z generace na generaci. Mimo jiné pracuji s kyvadlem a energiemi. Jsem schopna zmírnit jakékoliv fyzické bolesti a neduhy.
Přibližně ve 12 letech se u mě objevil dar jasnovidnosti a vidění. Od té chvíle se můj život změnil a já začala pomáhat lidem. Pro věštbu budoucnosti používám tarot a také cikánské karty. Odvracím od Vás negativní energie, čistím Vaši duši a vracím do života lásku, spokojenost a štěstí. Mám mnoho spokojených klientů, proto se i Vy, kteří nyní čtete můj profil nebojte ptát na otázky, které Vás tíží.
Pomohu Vám v oblasti práce, zdraví, peněz, partnerství a vlastně všeho co si na Vás osud nachystal. Jsem tu pro Vás vždy s láskou, úctou a pochopením, proto se na mě nebojte kdykoliv obrátit.
Budu se těšit na Vaše zavolání.
Vaše Isabela