Irena

Irena – linka č. 36

věštba budoucnosti, tarot grálu, andělské karty,  rozbor partnerského vztahu, životní poradenství, láska
Vítám Vás na naší Věštírně,
mé jméno je Irena a již skoro 20 let let pracuji jako kartářka, vědma a životní poradkyně. Svůj dar jsem objevila kdysi dávno v zapadlém knihkupectví, kde na mě vypadly mé první vykládací karty a jak se říká nic není náhoda. Začala jsem tedy vykládat sourozencům, babičkám, tetičkám, vše se plnilo a nyní jsem dnes a denně vyhledávaná mnohými lidmi pro své dovednosti. Při výkladu kombinuji hned několik věšteckých metod abych co nejlépe dokázala interpretovat co je v osudu psáno. Nejraději k výkladu používám tarotové a andělské karty, které mě celý život provází a jsou mým skvělým pomocníkem k rozboru všech problémů.
Pokud si nevíte rady ve vztazích ať už pracovních, rodinných nebo partnerských, neváhejte mi zavolat. Mou specializací jsou partnerské vztahy. Ráda poradím jak se ve vztahu posunout dál či vyřešit jakoukoliv krizi. Vše společně dokážeme vyřešit. Ráda Vám budu nápomocna v řešení Všech problémů.
Vaše Irena
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !