Erik

Erik – linka č.15

výklad karet, magické karty, tarot, kyvadlo, odblokování, rozbory
Vítejte na mém profilu. Mé jméno je Erik a k duchovnu jsem se dostal ve velmi mladém věku, kdy jsem začínal mít první vize a předtuchy. Vždy jsem to bral pouze jako shodu náhod, nicméně se vize začaly objevovat čím dál častěji, postupně do sebe zapadaly a plnily se. Byly to hodně zvláštní pocity. Postupem času jsem se setkal s kartářem, mágem a léčitelem, který mi vysvětlil, že jsem se narodil s darem a poselstvím pomáhat lidem.
Vztahy v mé rodině byly vždy velmi komplikované a jednoho dne, má matka řekla mému otci: „Já tě nepotřebuji, jen vydrž do synovy dospělosti a pak si běž!“ Jak řekla, tak se také stalo, pár dní po mých 18tých narozeninách odešel do nebe. I tenhle osud jsem cítil, nicméně jsem s nadpřirozenem ještě neuměl pracovat, teď je tomu již však jinak. Nejsem jen Vaše „jakási“ vrba, která bude jen naslouchat a pokyvovat hlavou. Dokážu Vám pomoct i v nejtěžších situacích. Skrze karty a své napojení sdělím veškeré podrobnosti týkající se Vašeho osudu!
Zajímá Vás Váš osud? Jak budou věci probíhat, nebo co Vás čeká? Splní Vaše duše svůj úkol? Máte problémy se vztahy, partnerstvím, dětmi nebo prací? Jestliže ano, jste zde správně. Přesto ale, nic nezměníte, pokud sami nebudete chtít!
Proč žít neustále v nejistotě, když lze na Váš osud nahlédnout a do jisté míry jej ovlivnit, popřípadě sena něj alespoň připravit!
S úctou k Vám, Kartář Erik